686605062 margaret projektowanie Margaret projektuje ubrania Nie chodz w tych rzeczach bo atwo si pruj

Margaret projektuje ubrania. „Nie chodzę w tych rzeczach, bo łatwo się prują”

Naprawdę, wzruszyła nas ta historia, że niejaka Margaret projektuje ubrania. Bo to znaczy, że duch w narodzie nie ginie i Polacy i Polki nadal znają się doskonale na wszystkim. Na polityce, medycynie, piłce nożnej, a nawet projektowaniu ubrań. Parafrazując słynny tekst Jonasza Kofty, projektować każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej…

Do wciąż powiększającego się grona polskich celebrytów zajmujących się projektowaniem ubrań zaliczyć można również wschodzącą gwiazdę, Margaret. Znana dzięki przebojowi „Thank You Very Much” 22-latka studiuje projektowanie ubioru. Fani na razie nie zobaczą jej projektów na samej artystce, bo jak skromnie przyznaje – nie jest ona najlepszą krawcową, a jej stroje łatwo się prują.

 To moja druga pasja. Na pewno nie chcę być projektantką, jestem muzykiem, ale mam w szafie kilka projektów, z których jestem dumna. Natomiast jestem złą krawcową i nie chodzę w tych rzeczach, bo one się łatwo prują – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Margaret.

Piosenkarka swoje projekty trzyma w szafie, a na scenie występuje w strojach stworzonych przez innych. Jednak jak dodaje Margaret, angażuje się we wszystko, co związane jest z jej imagem i sceniczne stylizacje są również po części jej pomysłu.

– W tym wszystkim, co się dzieje i w stylizacjach, i w muzyce jest tyle mnie, że nie muszę już nikomu udowadniać, że jest jeszcze więcej mnie we mnie. Jestem trochę Zosią-Samosią, ale bez przesady. Fajnie jest otaczać się inspirującymi ludźmi, bo w grupie siła – tłumaczy Margaret.

Wokalistka chętnie stawia na pomysły innych osób, czego najlepszy przykładem jest jej sylwestrowa kreacja, w której wystąpiła na koncercie w Gdyni. Jej autorem jest znany warszawski fryzjer – Bartosz Janusz, prywatnie przyjaciel Margaret.

– Bartek to mega utalentowany człowiek, a to moja ulubiona sukienka. Może to narcyzm, ale naprawdę lubię na nią patrzeć – mówi piosenkarka.

Wśród znanych osób modą zajął się między innymi dawny fryzjer i tancerz – Robert Kupisz. Kolekcję bransoletek stworzyła dziennikarka TVN Anna Wendzikowska. Natasza Urbańska z projektantką Agnieszką Komornicką stworzyła budząca wiele kontrowersji kolekcję ubrań.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link