Marcin Miętus

Marcin Miętus: Moim zdaniem…

Na wielką galę wybrałbym kreację…
Kocham klasykę z nutką ekstrawagancji. Klasyczny garnitur z elementami skórzanymi takimi jak bardzo modna w tym sezonie skórzana mucha i butonierka np. pozłacana.

Na co dzień noszę…
Styl casual i oczywiście moje ulubione kobaltowe trampki MYS Lord Casual.

Słucham, czytam, oglądam…
W codziennej pracy towarzyszy mi dobre radio biznesowe (trochę aktualizacji biznesowych i dobrej muzyki). Poza pracą uspokaja mnie Michael Bubble, Beyonce, Justyna Steczkowska, Kayah, i z nowych – The Dumplings
Ważny jest rozwój osobisty, dlatego znajdziecie u mnie na półkach książki Briana Tracy, Franka Bettgera, internetowo: mamstartup, dorota wróblewska, brand24, freestyle voguing. Jest też kilka osób z którymi uwielbiam dzielić się pomysłami i inspiracjami, jak stylistka Monika Jurczyk czy Ewelina Rydzyńska, gdyż nic nigdy tak nie inspiruje i motywuje jak wspólna „burza mózgów” przy porannej kawie.
Oglądam w weekendy: Project Runway

Nie znoszę…
braku perfekcji, co czasami może być zgubne

Uwielbiam…
Uwielbiam rozmowy, dobieranie materiałów, krojów, kolorów, wspólne projektowanie. Jest to moment, kiedy zarażam pasją do butów, inspiruje do tworzenia i wyrażania siebie. Najpiękniejszy jest jednak moment, kiedy stworzone buty trafiają do właścicielki. Przymierza… i wtedy zaczyna się magia! Pojawia się iskra w oku, uśmiech, spojrzenie, tak jakby zaraz miała wyjść i podbijać świat. Emanuje kobiecością, swoim charakterem, pewnością siebie. Ten moment jest moim ulubionym – pasja staje się rzeczywistością. Buty… naprawdę je widać. Nawet te najprostsze, czarne, klasyczne, ponadczasowe mogą być wyjątkowe, gdyż ubierane za każdym razem wzbudzają emocje, którymi można zwojować świat.

Kobieta…
Kiedy ubiera szpilki emanuje pewnością siebie i kobiecością – to moment, który wraz z nią celebrujemy za każdym razem.

Moje hasło na dziś lub na całe życie…
Myśl poza schematami – Think big and out of the box.

Marcin Miętus
Mówią o nim, „mężczyzna, który kocha szpilki„… projektant, pomysłodawca, biznesmen i założyciel marki MYS – ręcznie wykonanego obuwia z wymiennymi dodatkami. Wyznaje zasadę, że szpilki nie mogą się po prostu podobać, muszą odzwierciedlać charakter i urodę właścicielki. Uwielbia rozmowy o butach, dobieranie materiałów, krojów, kolorów, wspólne projektowanie. Uważa, że nawet te najprostsze, czarne klasyczne szpilki mogą być wyjątkowe, gdyż ubierane za każdym razem wzbudzają emocje, którymi kobiety mogą zwojować świat. Jego podejście do biznesu opiera się o najlepszą jakość, nieziemską wygodę i nowoczesne innowacje: te trzy zasady pozwoliły na stworzenie wyjątkowego produktu z wyjątkowymi rozwiązaniami technologicznymi. Buty marki MYS prezentowano w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii i w Polsce.

IMG_0305

IMG_1102

Podziel się wiadomością:

Polecamy również