Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka Ambasadorką Stylisty Fryzur Mariusza Szymojko

Ta urzekająco piękna sesja powstała na potrzeby współpracy Miss Polonia roku 2011 Marceliny Zawadzkiej, ze Stylistą Fryzur Mariuszem Szymojko. Marcelinę określają słowa: klasa, piękno, szyk, nietuzinkowość,szlachetność, mądrość,dobroć, ambicja i pracowitość. To wszystko urzekło Mariusza w Marcelinie i zaowocowało nie tylko współpracą, ale i przyjaźnią. Obydwoje są młodzi i krok po kroku, realizują swoje marzenia.

Mariusz Szymojko jest fryzjerem, stylistą. Od dwunastu lat zajmuję się fryzjerstwem, które stało się nie tylko jego zawodem, ale też życiową pasją. Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczynał już od dziecka. Pochodzi z rodziny fryzjerów. Wiedzę i umiejętności przekazywane były z pokolenia na pokolenie, stanowiąc podstawę i inspirację twórczego działania, aż po dzień dzisiejszy. Zdobywał doświadczenie zarówno w Polsce, jak i za granicą (m.in. Paryż, Rzym, Tel Awiw). Zawsze największą satysfakcję sprawiał mu bezpośredni kontakt z klientem.

Dlatego stworzył markę Akademia Stylu Mariusz Szymojko. Obecnie prowadzi salon fryzjerski pod nazwą Studio fryzur Mariusz Szymojko w Julianowie koło Warszawy. Jak widać doświadczenie poparte talentem zaowocowało współpracą z wieloma znanymi osobami, jak i mediami.

Na zdjęciach: Marcelina Zawadzka – Miss Polonia 2011 Stylizacja fryzur: Mariusz Szymojko – ul. Julianowska 68D Julianów/Józefosław, k/Piaseczna” Studio Fryzur Mariusz Szymojko” Fot.: Lidia Skuza, Makijaż: Anna Rącka Miejsce: Pałac w Kobylinie /k Warszawy

[nggallery id=5256]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również