MAGDA HASIAK limited edition 10 Magda Hasiak kolekcja limitowana

Magda Hasiak kolekcja limitowana

Magda Hasiak, która stworzyła właśnie limitowaną kolekcję, idealnie wpisującą się w świąteczno-zimowy klimat.

Projekty z limitowanej kolekcji są przede wszystkim niezwykle kobiece, materiały opatulają umysł i ciało, a ich kolory oddają świąteczny klimat. Jak pokazuje Magda Hasiak, która na co dzień stawia na betonowe szarości, święta to okres, w którym dominuje czerwień i intensywne barwy. Stąd bluzy i spódniczki z delikatnymi nadrukami w tych kolorach oraz szale i dodatki. Szarość przełamywana jest również intensywnym granatem, który ożywia kreacje.

Święta to w tegorocznym wydaniu Hasiak, przede wszystkim kobiece spódniczki i sukienki w kształcie litery A, które dobrze podkreślają sylwetkę, a jednocześnie ukrywają biodra, dzięki czemu można sobie pozwolić na próbowanie wszystkich 12 potraw z wigilijnego stołu.

Projektantka po raz kolejny pokazuje, że siła tkwi w dodatkach, jakimi w tym wypadku są wszywane na zewnątrz kontrastowe zamki czy szale, które mogą pełnić podwójną funkcję. Przygotowane w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki jednostronnemu wycięciu na ramię i kieszeń mogą jednocześnie pełnić rolę szala, jak i kamizelki

Stworzenie tego projektu tak naprawdę zainspirowało mnie do zaprojektowania kilku dodatkowych modeli na święta. Bo szal to niezbędny zimowy dodatek, a jednocześnie idealny świąteczny prezent. Można się nim opatulić, ogrzać, a jednocześnie zmienić nim całą stylizację – twierdzi Magda Hasiak.

Limitowana świąteczna kolekcja autorstwa Magdy Hasiak dostępna jest wyłącznie na stronie projektantki www.magdahasiak.com oraz w wybranych butikach w Polsce.

[nggallery id=5284]

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link