132697104LM059 The Smirnoff Madonna i Smirnoff we wsp lnym projekcie

Madonna i Smirnoff we wspólnym projekcie!

We wtorek, 27 marca, podczas imprezy MDNA RELEASE PARTY 2012 – BE THERE, marka Smirnoff Black zaprezentowała drink inspirowany nową płytą Madonny zatytułowaną MDNA. Intensywna zmysłowa czerwień truskawki i egzotyczny smak marakui oddaje charakter Madonny – artystki i kobiety sukcesu. Teraz MDNA można słuchać, delektując się NIGTHLIFE_DNA.

MDNA high ball 199x300 Madonna i Smirnoff we wsp lnym projekcieNowy drink nosi nazwę inspirowaną najnowszą, dwunastą już płytą Madonny „MDNA”. Jego promocja zbiega się w czasie z wydaniem płyty albumu, którego oficjalna premiera miała miejsce w przeddzień MDNA RELEASE PARTY 2012 – BE THERE. „Nightlife” odnosi się z kolei do wielkiej globalnej akcji Smirnoff Nightlife Exchange Project mającej na celu zebranie i wielokulturową wymianę najciekawszych pomysłów na życie nocne. W to ogromne przedsięwzięcie zaangażowało się aż 10 milionów użytkowników Facebooka na całym świecie oraz sama Madonna, która w listopadzie zeszłego roku wybrała w ramach towarzyszącego akcji konkursu 23-letniego Lil Bucka z Memphis w USA, by jako tancerz towarzyszył jej w tegorocznej trasie koncertowej promującej „MDNA”.

W Nightlife_DNA dominują trzy przenikające się smaki owoców, z których każdy ma inną symbolikę. Pierwszym z nich jest soczysta truskawka, która nadaje napojowi czerwień tak intensywną, jak kolory okładki nowego albumu Madonny. Barwa ta odzwierciedla nie tylko silną osobowość wokalistki numer 1 na świecie, ale również jej zmysłową kobiecość.
Dla kontrastu słodycz truskawki symbolizującej niegdyś boginię Wenus zestawiono z cierpkością cytryny, co czyni smak bardziej intrygującym i nawiązuje do różnych artystycznych wcieleń Madonny.

Kolejnym składnikiem Nightlife_DNA jest marakuja, która na całym świecie rozpoznawana jest jako „owoc pasji”. Pasji, którą także Madonna przekuła w realny sukces, utrzymując się na szczycie list przebojów przez 3 dekady.
Całość dopełnia super premium wódka Smirnoff Black, odrobina wody gazowanej oraz kilka kostek lodu. Drink należy serwować w szklankach typu high ball.
Intensywnie czerwone Nightlife_DNA najlepiej smakuje na imprezie w połączeniu z… „MDNA” i najnowszymi hitami Madonny w rodzaju „Girl Gone Wild” czy „Give Me All Your Luvin”. Będzie można się o tym przekonać już niedługo na imprezach z cyklu The Night Is In Your Hands, które odbędą się w wybranych miastach Polski. Więcej informacji pod adresem: www.facebook.pl/TheNightIsInYourHands.

Drink Nightlife_DNA to kolejny efekt współpracy marki Smirnoff z Madonną. Stworzony przez polskich barmanów ma szansę zdobyć popularność w każdym z 50 krajów, w których realizowana była zeszłoroczna, druga edycja światowej akcji Smirnoff Nightlife Exchange Project.

MDNA 300x199 Madonna i Smirnoff we wsp lnym projekcieSkład i proporcje MDNA:

15 ml puree mix Monin marakuja
20 ml puree mix Monin tuskawka
30 ml świeżego soku z cytryny
40 ml Smirnoff Black
Odrobina wody gazowanej
kostki lodu

 

 

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][nggallery id=2583][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link