Luksusowy dom seniora 8 Luksusowy Dom Seniora wy cznie dla spo eczno ci LGBTQ

Luksusowy Dom Seniora wyłącznie dla społeczności LGBTQ

Nie dość, że wyjątkowo luksusowy, to jeszcze przeznaczony wyłącznie dla społeczności LGBTQ. Słyszeliście kiedyś o takim Domu Seniora?

Współczesny świat z jednej strony coraz bardziej cechuje globalna integracja, z drugiej stawiamy na różnorodność i specjalizację. Jesteśmy coraz bardziej otwarci i tolerancyjni (no, może niekoniecznie w Polsce). Nie powinno zatem dziwić, że co rusz pojawiają się nowe, nierzadko wzbudzające wiele emocji idee i… pomysły na niezły biznes.

Można chyba do nich zaliczyć „Living Out” – mieszczący się w Palm Spring Dom Spokojnej Starości przeznaczony dla seniorów identyfikujących się ze społecznością LGBTQ.

Jak możemy przeczytać w folderze, misją placówki jest „zapewnienie pięknego, przyjaznego i bezpiecznego miejsca do życia”.

Luksusowy Dom Seniora zdecydowanie wyróżnia się monumentalnym i wyjątkowo eleganckim wyglądem, na pierwszy rzut oka przypominającym bardziej modny kurort. Wśród oferowanych udogodnień znajdziemy między innymi spektakularne widoki z okien i balkonów, prywatne salony, baseny, studio masażu, korty, centrum fitness i wiele, wiele innych.

Ponadto seniorzy LGBTQ mogą korzystać z usług konsjerża, wykwintnych posiłków na zamówienie, a nawet z taki rozrywek, jak prywatny teatr.

Szczerze mówiąc, patrząc na te widoczki… pozazdrościć takiej starości!

foto: Living Out

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link