Luksusowa Noc Zakupów

Luksusowa Noc Zakupów

Luksusowa Noc Zakupów w salonach Moliera2 i Plac Trzech Krzyży 3/4. Zdobądź projekty najlepszych designerów i światowej sławy marki w wyjątkowych cenach.

Przed nami kolejna odsłona Nocy Zakupów – wyjątkowego wydarzenia, podczas którego luksusowe marki dostępne będą w specjalnej cenie, nawet do 30% taniej. W wydarzeniu, które odbędzie się już w czwartek 19 maja, biorą udział warszawskie salony Moliera2 i Plac Trzech Krzyży 3/4, salon Moliera2 w Bazarze Poznańskim oraz sklepy online: www.Moliera2.com i www.PlacTrzechKrzyzy.com

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich trendsetterów i miłośników luksusowych marek! Przed nami prawdziwe modowe wydarzenie. Już w czwartek 19 maja, w stylowym sercu Warszawy oraz zabytkowej części Poznania, po raz kolejny odbędzie się Noc Zakupów- najlepsza okazja do ekskluzywnych zakupów z rabatem nawet do 30%.

Tego dnia salony Moliera2 oraz Plac Trzech Krzyży 3/4 czynne będą do godziny 23.00. Na Klientów czekać będzie specjalnie wyselekcjonowane oferta, a wśród niej luksusowe marki takie jak: Valentino, Gianvito Rossi, Ralph Lauren i wiele innych światowej sławy Domów Mody.

Styliści z chęcią opowiedzą o najnowszych trendach i pomogą w wyborze odpowiednich stylizacji i dodatków. Na Klientów czekać będą delikatne francuskie słodkości oraz szampan, który z pewnością umili czas i zakupy.

Zobacz wideo:

Czytaj również:

Copy link