Luksus gładkiej skóry

Luksus gładkiej skóry dostępny dla każdego

Depilacja to powszechnie stosowany zabieg pielęgnacji ciała. Śledząc historię cywilizacji można napotkać się na różne metody usuwania zbędnego owłosienia. Istnieją historyczne dowody na to, że depilacja miała miejsce już w starożytnym Egipcie. Niechciane włosy golono lub wyrywano, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Depilacja znana była także w antycznej Turcji. Turcy używali mieszanki chemicznej zwanej – RUZMA, a także pestycydów zawierających siarkę, limonkę i wodę różaną. W Imperium Rzymskim kobiety z wyższych sfer usuwały niechciane owłosienie wyrywając je lub szorując skórę mydłem kamiennym. Indianie do depilacji używali ostrych noży i muszli. Zauważalna jest tendencja do usuwania włosów z partii ciała, które w danym okresie uznawane było za piękne. Wraz z modą na odsłanianie większych fragmentów ciała depilacja w zasadzie wszystkich jego obszarów staje się być obowiązkowa. 

Dziś już nikt nie zastanawia się nad decyzją: depilować się czy nie? Rozważana jest raczej kwestia, jak zrobić to skutecznie – czyli trwale pozbyć się zbędnego owłosienia.

Sekret gładkiego ciała

Alternatywa dla lasera

Profesjonalna metoda trwałej redukcji owłosienia

EpilFree

Linia rewolucyjnych produktów

redukujących ilość i hamujących wzrost owłosienia.

Profesjonalny system EpilFree stworzony został przez Dr Joel Konis’a – światowej sławy naukowca specjalizującego się w kosmetologii.Jest to skuteczny kosmetyk usuwający niechciane owłosienie, opracowany w oparciu o badania naukowe, w dziedzinie podziału komórkowego włosa. Skuteczność metody opiera się, na synergicznym połączeniu roślinnych składników aktywnych, które działając bezpośrednio na korzeń włosa, zapobiegają proliferacji komórek. Opatentowana formuła preparatów wyjątkowoefektywnie przerzedza i spowalnia wzrost włosów.

 

EpilFree nie ma efektów ubocznych i nie powoduje przebarwień. Metoda przebadana dermatologicznie przez laboratoria CosmoPar Labs we Francji oraz licencjonowana i certyfikowana przez Ministerstwo Zdrowia w Izraelu. System dedykowany jest rynkowi profesjonalnemu.

EpilFree to metoda optymalna dla każdego typu i koloru włosa- blond, rude, siwe, ciemne, słabe. Główną jej zaletą w porównaniu do innych metod, jest skuteczność w redukcji meszku i jasnych włosów. Depilacja EpilFree może być stosowana u młodych osób, przeciwwskazaniem nie są również piegi ani tatuaże.

Zabieg redukcji owłosienia metodą EpilFree wykonywany jest gabinetach kosmetycznych.

EpilFree to zabieg 3 kroków:

Krok 1:Depilacja mechaniczna włosów: wosk, pasta cukrowa, igła elektryczna, pęseta.

Krok 2: Rozpylenie i naniesienie Aktywatora A, który przygotowuje wybrane, wydepilowane partie ciała do penetracji przez składniki aktywne znajdujących się w Tonerze B. Aktywator rozszerza pory oraz dezynfekuje. Formuła Aktywatora A EpilFree, opiera się o:

  • glikol heksylenowy, który jest rozpuszczalnikiem dla składników aktywnych i zwiększa ich penetrację

  • mocznik – działając złuszczająco, usuwa zanieczyszczenia blokujące pory, rozszerza mieszki włosowe i zwiększa przepuszczalność skóry

  • przywrotnik alpejski – ekstrakt powodujący zmniejszenie proliferacji komórek

Krok 3 Rozpylenie i wmasowanie Tonera B.

Toner B EpilFree zawiera kompleks składników aktywnych oparty o glistnik jaskółcze ziele, przywrotnik alpejski, ekstrakt z liści eukaliptusa i rozmarynu oraz wyciąg z kwiatu lawendy, który skutecznie hamuje proliferację komórek włosowych, dzięki czemu następuje redukcja ilość włosów i spowolnienie ich odrostu aż do 80%*.

*po zastosowaniu odpowiedniej pod względem uwarunkowań osobniczych i partii ciała sesji.

Linia Epilfree oferuje produkty dostosowane do depilowanych partii ciała:

  • EpilFree Facial Care Serum – przeznaczone do depilacji twarzy i okolic
  • EpilFree Intim Care Serum – przeznaczone do depilacji miejsc intymnych
  • EpilFree Body Care Serum – przeznaczone do depilacji rąk, nóg, klatki piersiowej czy pleców.

Czas trwania: od 5 do 15 minut

Cena od ok. 40 zł do ok. 180 zł – w zależności od partii ciała

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
Podziel się wiadomością:

Polecamy również