LookBook na jesień

LookBook na jesień

W jesiennej kolekcji odnajdziecie nostalgiczne klimaty lat 70-tych. Zamaszyste, spektakularne, jedwabne koszule, noszone do zamszowych i skórzanych spódnic. Futrzane kamizelki oraz sukienki, zarówno w wersji maxi jak i najmodniejszej obecnie długości midi.

Nie zabraknie również płaszczyków oraz żakietów w oryginalne printy. Dla wielbicielek nonszalanckiej elegancji, wisienką na torcie będą wieczorowe sukienki i kombinezony w jesiennej palecie barw, a także ponadczasowej czerni. Znakiem rozpoznawczym marki są luksusowe tkaniny: jedwabie, wełny, kaszmiry, delikatne zamsze i skóry oraz oczywiście najwyższa jakość wykonania.

LookBook to nowa marka odzieżowa dla kobiet kochających modę, odważny design i najwyższą jakość ubrań. Zwiewne jedwabne sukienki w kolorowe printy, fantastycznie układają się na sylwetkach i sprawiają, że niezależnie od wieku każda kobieta wygląda w nich nowocześnie i młodzieńczo.

Kobieta LookBook to współczesna hipiska w luksusowym wydaniu.

Mimo, iż marka jest na rynku dopiero od kwietnia br. to już została dostrzeżona i doceniona przez gwiazdy. Kreacje od LookBook noszą m.in. Kinga Rusin, Kamila Szczawińska, Tamara Arciuch, Patrycja Markowska, Anna Wendzikowska, Agnieszka Szczurek, Dorota Williams, Joanna Krupa, Karolina Malinowska czy Bogna Sworowska.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również