Deni Cler Milano

Lookbook Deni Cler Milano kolekcja wiosna-lato 2014

Kolekcja Wiosna Lato 2014 Deni Cler Milano zachwyca autentyczną różnorodnością tkanin, sylwetek, wzorów i barw. W kolekcji na nadchodzący sezon każda kobieta odnajdzie modele których oczekuje, potrzebuje i pragnie: podstawowe garniturowe spodnie i żakiety do pracy obok bardzo kobiecych propozycji np kwiatowych, kolorowych sukienek. Marynarki i miękkie dzianiny obok śmielszych propozycji o wyraźnie designerskim sznycie.

 

Główne kierunki i trendy proponowane przez Deni Cler Milano na ten sezon prezentujemy w poniższym lookbooku. W tym sezonie stawiamy na miękkie kobiece linie jak również podkreślenie nowego poczucia objętości i proporcji. Objętości, która precyzyjnie określa sylwetkę. W tym sezonie kontynuujemy trend zaokrąglonego i przedłużonego ramienia zastosowanego w żakietach i płaszczach. Piękne sylwetki sukienek, pełne spódnice, eleganckie spodnie i żakiety.
Miękkie, kobiece linie kontrastują z graficznymi wzorami i różnymi strukturami tkanin. A same tkaniny stają się jedną z najmocniejszych stron kolekcji. Miękkie kontra twarde, gładkie kontra strukturalne, połyskujące kontra super matowe. Mięsiste i niezwykle delikatne.
Dwa podstawowe trendy w materiałach na ten sezon obecne są w kolekcji pod postacią tkanin kwiatowych we wszystkich interpretacjach, żakardach i wzorach obok mocnych graficznych miksów. Jednym z najmocniejszych trendów sezonu będzie jeden wzór tkaniny jako total look (linia czarno białej kraty) jak również innowacyjne i zaskakujące wykorzystanie bawełny laminowanej poliuretanem przy tworzeniu wiosennych trenczy i spódnic.
Wiosna/Lato 2014 to również nowa interpretacja koronki. Nowoczesne podejście do wykorzystania koronki jak innych materiałów powoduje bardziej niezobowązujące traktowanie tej tkaniny. Jednocześnie dając efekt elegancji jako wartość dodaną projektu. Koronka występuje jako podstawowa tkanina w spódnicach i bluzkach jak również jako element i aplikacja na sukienkach.

Kolekcję uzupełniają akcesoria: buty, torebki, apaszki, chusty i biżuteria.
Buty na wiosnę i lato to klasyczne miejskie szpilki i sandały na słupku lub wygodnej niskiej szpilce. Miękkie z naturalnej skóry mokasyny. Wczesna wiosnę rozpoczniemy krótkimi botkami. Charkterystyczną cechą wiosenno letnich akcesoriów będą pełne energii kombinacje kolorystyczne na torebkach i butach, które proste, letnie modele zmieniają w w zachwycający element looku.

[nggallery id=5399]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również