L’INTERDIT

L’INTERDIT. Walcz. Idź pod prąd. Przekraczaj granice.

W 1957 roku Hubert de Givenchy stworzył zapach dedykowany jego wiernej przyjaciółce Audrey Hepburn. W 2018 roku Givenchy rozpoczęło nowy rozdział, tworząc intensywną i zapadającą w pamięć Wodę Perfumowaną.

Dziś ta historia ma dalszy ciąg wraz z L’Interdit Woda Toaletową, pełną życia i wyzwalającą jak Woda Perfumowana. Oto na nowo wkraczamy do zakazanej strefy. Dreszcze mocji zmienia się w euforię. Podczas gdy Woda Perfumowana zachęca by łamać reguły, Woda Toaletowa wyzwala swobodny oddech i podkreśla nieskrępowaną, ciemną stronę każdej kobiety.

Moc kwiatu maku

Woda Toaletowa L’interdit, stworzona przez trio mistrzów perfumiarstwa, Dominique Ropiona, Anne Flipo i Fanny Bal, to intensywny i lekki zapach, wywołujący na skórze dreszcz zachwytu. Nowy zapach, w lżejszej wersji, odsłania niemal przezroczysty kwiat maku, którego ciemne wnętrze wprowadza niepokój w całej kompozycji.

Ten dwoisty kwiat wnosi roślinną promienność. W narkotyczny biały bukiet (kwiat pomarańczy i tuberoza) i mąci ciemne głębie buntowniczego akordu wetiwerii i paczuli.

Flakon budzący pożądanie

By oddać hołd oryginałowi z 1957 roku, flakon Wody Toaletowej l’Interdit łączy ponadczasowość z nowoczesnością. Jego zaokrąglone kanty podkreślają czyste i delikatne linie. Elegancja oparta na sile i niedopowiedzeniu. Szara, satynowa wstążka opleciona wokół szyjki, opatrzona symbolem Domu Givenchy, logo ze srebrnymi 4G, wyczarowuje promienność i świeżość Wody Toaletowej.

Smukłe białe pudełko ozdobione logo w kolorze miedzianozłotym po otwarciu ujawnia zaskakujący i niezwykły kolor, śmiały szkarłat z podpisem Monsieur de Givenchy.

EKSPLOZJA ŚWIEŻOŚCI SYGNOWANA PRZEZ ROONEY MARĘ

Rooney Mara, twarz zapachu L’Interdit, zachęca, by łamać reguły i zachłysnąć się swobodą wolności. Ta utalentowana aktorka, śmiała w swoich wyborach ról wybiera odważne role, zawsze dążąc do przekraczania granic w swoich licznych wybitnych kreacjach.

W filmie reklamowym stworzonym przez Todda Haynesa Rooney Mara przekracza zakazany próg z impertynenckim wdziękiem. Ubrana w ozdobioną czarną koronką suknię Givenchy Haute Couture, w kontraście z podziemnym światem paryskiego metra, pojawia się o świcie, zachwycona i upojona wciąż świeżym wspomnieniem nocnego przekraczania granic.

Zdjęcia do kampanii stworzone przez Davida Simsa, przekazują pewność siebie i wewnętrzny blask tej hipnotyzującej aktorki.

#l’interdit

#The thrilloftheforbidden

@givenchybeauty

Dostępne w perfumeriach Sephora.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również