Klorane Bébé

Linia Klorane Bébé – znacie już wszystkie nowości?

Klorane Bébé Eryteal 3w1 maść do przewijania 

ERYTEAL 3 w 1 maść do przewijania z kojącym nagietkiem otrzymywanym z kwiatów pochodzących z ekologicznych upraw pielęgnuje i chroni przed wysypką pieluszkową i podrażnieniami spowodowanymi suchością skóry.

Dzięki dużej zawartości oliwy z oliwek i tlenku cynku, znanych ze swoich właściwości ochronnych, już od pierwszego użycia maść łagodzi, oczyszcza i pomaga szybko zmniejszyć wysypkę pieluszkową.

Formuła bezzapachowa.

Od 1 dnia życia, dla noworodków i niemowląt.

Do okolicy pieluszkowej.

Skóra normalna i podrażniona.

75 g 29,98 zł

Klorane Bébé Calendula żel delikatnie myjący ciało i włosy dla dzieci od urodzenia

Delikatny żel oczyszczający. Dla niemowląt i dzieci. Z ochronnymi i łagodzącymi kwiatami nagietka pozyskiwanymi z ekologicznych upraw. Delikatnie oczyszcza, bogaty w środki nawilżające – formuła biodegradowalna* o łagodnym i relaksującym zapachu. Chroni skórę przed przesuszeniem i pozostawia włosy łatwe do rozczesania. Produkt przebadany klinicznie pod kontrolą pediatryczną. Wzbogacona w składniki nawilżające formuła o łagodnym i relaksującym zapachu delikatnie oczyszcza ciało i włosy. Skóra jest chroniona przed wysuszeniem, a włosy łatwo się rozczesują. Nie szczypie w oczy.

 • Od 1 dnia życia, dla noworodków i niemowląt.
 • Do włosów i ciała.
 • Skóra normalna.

500 ml 35 zł

200 ml 23,90 zł

Klorane Bébé Calendula krem odżywczy Cold Cream

Wzbogacona w naturalny krem Cold Cream Klorane formuła o łagodnym i relaksującym zapachu, zawierająca 96% składników pochodzenia naturalnego intensywnie i trwale odżywia, koi i chroni suchą i bardzo suchą skórę. Skuteczna również na spierzchnięte dłonie i ciemieniuchę.

Nowa biodegradowalna formuła z kojącym nagietkiem otrzymywanym z kwiatów pochodzących z ekologicznych upraw. Nie szczypie w oczy.

Skuteczność :

Wysoka tolerancja pediatryczna (Test tolerancji prowadzony przez 21 dni pod kontrolą pediatryczną z udziałem 34 noworodków)

100% satysfakcji po 21 dniach stosowania: intensywnie odżywiona i ukojona skóra (Test satysfakcji z udziałem rodziców po zastosowaniu kremu u 28 niemowląt pod kontrolą pediatryczną)

 • Od 1 dnia życia, dla noworodków i niemowląt.

 • Twarz, ciało i dłonie.

 • Skóra sucha i bardzo sucha.

200 ml 40 zł

Klorane Bébé Calendula mleczko nawilżające od 1 dnia życia

Formuła o łagodnym i relaksującym zapachu, zawierająca 96% składników pochodzenia naturalnego intensywnie nawilża, koi i chroni skórę przed wysuszeniem z kojącym nagietkiem otrzymywanym z kwiatów pochodzących z ekologicznych upraw.

Skuteczność :

Doskonała tolerancja pediatryczna (Test tolerancji prowadzony przez 21 dni pod kontrolą pediatryczną z udziałem 32 noworodków)

100% satysfakcji po 21 dniach stosowania: skóra jest nawilżona i chroniona przed łagodnymi podrażnieniami i wysuszeniem (Test satysfakcji z udziałem rodziców po zastosowaniu mleczka u 32 niemowląt pod kontrolą pediatryczną)

 • Od 1 dnia życia, dla noworodków i niemowląt.

 • Skóra normalna i sucha.

500 ml 47,90 zł

Klorane Bébé Calendula krem nawilżający do twarzy i ciała dla dzieci

Wzbogacona w naturalne olejki roślinne formuła o łagodnym i relaksującym zapachu, zawierająca 97% składników pochodzenia naturalnego intensywnie nawilża, koi i chroni skórę przed wysuszeniem. Nowa naturalna formuła: z kojącym nagietkiem lekarskim otrzymywanym z kwiatów pochodzących z ekologicznych upraw.

SKUTECZNOŚĆ :

Wysoka tolerancja pediatryczna.
100% satysfakcji po 21 dniach stosowania: odżywiona, chroniona i ukojona skóra.

97% składników pochodzenia naturalnego. 

200 ml 40 zł

Klorane Bébé Calendula szampon ułatwiający rozczesywanie

Wzbogacona w składniki ułatwiające rozczesywanie formuła o łagodnym i relaksującym zapachu delikatnie oczyszcza i ułatwia rozczesywanie, pozostawiając włosy jedwabiście gładkie.

Nowa biodegradowalna formuła z kojącym nagietkiem otrzymywanym z kwiatów pochodzących z ekologicznych upraw. Nie szczypie w oczy.

Skuteczność :

Doskonała tolerancja pediatryczna (Test tolerancji prowadzony przez 21 dni pod kontrolą pediatryczną z udziałem 33 noworodków)

Wysoka tolerancja okulistyczna: nie szczypie w oczy (Badanie kliniczne tolerancji okulistycznej na 20 dorosłych ochotnikach)

100% satysfakcji po 21 dniach stosowania: Chroni i utrzymuje naturalną równowagę skóry głowy (Test satysfakcji z udziałem rodziców po zastosowaniu szamponu u 32 niemowląt pod kontrolą pediatryczną)

 • Dla noworodków i niemowląt od 1 dnia życia.

 • Do włosów delikatnych.

200 ml 29,90 zł

Klorane Bébé Calendula Chusteczki Delikatnie Oczyszczające

Chusteczki dla dzieci delikatnie oczyszczające od 1. dnia życia. Do twarzy, dłoni i okolicy pieluszkowej.

Z ochronnymi i łagodzącymi kwiatami nagietka  pozyskiwanymi z ekologicznych upraw. Delikatnie oczyszczają, nawilżają i zmiękczają  – formuła w 98% pochodzenia naturalnego. Chusteczki nie kleją się. Przebadane klinicznie pod kontrolą pediatryczną. Chusteczki w 100% z biodegradowalnych włókien.

W opakowaniu znajduje się 70 szt. chusteczek

Od 1 dnia życia, dla noworodków i niemowląt.

70 szt 39,90 zł

O marce Klorane

Francuska marka dermokosmetyków założona w 1966 r. przez lekarza, Pierra Fabre, który zainteresowany jest działaniem roślin. Pierwszym produktem marki był szampon rumiankowy, który po kilku reformulacjach wciąż znajduje się w ofercie marki. Rok później wydano produkt dla najmłodszych – Klorane Bébé. Głównym składnikiem produktów pielęgnujących delikatną skórę dziecka jest nagietek. Klorane oferuje m. in. chusteczki, maści czy spraye zapobiegające oparzeniom, które zawierają olejki roślinne odpowiednie także do masażu skóry dziecka.
Już od początku istnienia marka Klorane oferowała dermokosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy (od wypadania włosów po łupież), produkty do pielęgnacji skóry twarzy oraz kosmetyki dla dzieci.

Firma kieruje się filozofią, że na każdy problem istnieje rozwiązanie w postaci odpowiedniej rośliny. Na długiej liście roślin stosowanych przez markę jest m. in. mango, pokrzywa, tymianek, chaber czy chinowiec. Duży nacisk firma kładzie na podejście ekologiczne, zrównoważony rozwój, zmniejszenie zużycia energii i ochronę przyrody. Rezultatem długoletnich badań są produkty o skutecznym działaniu, które naprawdę stosuje się z przyjemnością. Surowe normy gwarantują dobrą jakość ekstraktów roślinnych, pozyskiwanie ich w ekologiczny sposób i skuteczne użycie ich w produkcie finalnym. Oczywistością jest, że marka Klorane nie stosuje do produkcji kosmetyków  roślin chronionych. Wręcz przeciwnie, Instytut Klorane stawia sobie trzy podstawowe zadania – chronić, badać, edukować. Instytut sfinansował na całym świecie wiele programów zmierzających do ochrony roślin, a wśród nich było wyhodowanie zagrożonego gatunku Normania triphylla w Portugalii przy współpracy ogrodu botanicznego miasta Funchal i Narodowefo Instytutu Botanicznego miasta Brest.

Jeśli preferujesz kosmetyki na bazie roślinnej, które są efektywne, a zarazem nieszkodliwe dla środowiska, marka Klorane na pewno cię usatysfakcjonuje.

W KLORANE wierzymy, że każdy z naszych produktów powinien Ci pomóc dbać o siebie, jednocześnie dbając o naturę. To podejście jest sumowane przez nasz hashtag #FEELGOODACTGOOD: miej czyste włosy oszczędzając wodę, odżywiaj skórę, pomagając jednocześnie zachować Amazonię …

ANNE-LAURE NGUYEN HUY LAI KLORANE DIRECTOR

Opakowania KLORANE są w 50% z plastiku z recyklingu. Fundacja Klorane działa na rzecz przyrody:

Świeża woda „BLUE Gold” to tylko 3% zasobów naszej Planety. Fundacja pomaga w ponownym zalesianiu, w celu zapobiegania wysuszania lądów

 • Fundacja posadziła 70 000 drzew do budowy Great Green Wall, ogromny pas zieleni, ze wschodu na zachód, z Dakaru do Dżibuti, o szer.15 km.

 • Finansowanie nauki i letni uniwersytet medyczny w Senegalu, kraju zaangażowanym do tego programu i pionier w zakładaniu plantacji – powrót do 2008 roku w obszarze zalesień.

 • Finansowanie doktoratów i edukacja ludności lokalnej – dotyczących drzew daktylowych na pustyni: ludzie, środowisko i zdrowie.

 • GREEN LUNG – BIORÓŻNORODNOŚĆ We współpracy z Instituto Beraca, lokalną organizacją działającą na rzecz ochrony bioróżnorodność w Brazylii, KLORANE BOTANICAL FOUNDATION opracowuje szereg projektów:

 • WSPARCIE DLA SIEWU 3000 ROŚLIN CUPUAÇU WRAZ Z INNYMI GATUNKAMI ROŚLIN. Oprócz zalesiania ziemie zdegradowane przez wylesianie, zwierzęta gospodarskie i monokulturę, wykorzystujące agroleśnictwo praktyki w rolnictwie umożliwiają różne drzewa i rośliny, które się uzupełniają do siebie, aby rosnąć razem.

 • PODNOSZENIE ŚWIADOMOŚCI WŚRÓD SPOŁECZNOŚCI LOKALNYCH O LESIE. Zwłaszcza dzieci, od których zależy przyszłość. Na porządku dziennym: prezentacje w szkołach razem z nauczycielami, aby wyjaśnić korzyści natury i przekazać wiedzę przodków nowym pokoleniom. Z socjologiem z Uniwersytetu Federalnego z Pará w Belém, Fundacja Botaniczna Klorane prowadzi działania mające przekonać miejscową ludność do bioróżnorodności

Podziel się wiadomością:

Polecamy również