Lidia Kopania Lidia Kopania Moim zdaniem 8230

Lidia Kopania: Moim zdaniem…

Na wielką galę wybrałabym kreację…

Na pewno bieliznę firmy Alles oraz suknię Elie Saab.

Na co dzień noszę…

Wygodne jeansy, t – shirt, ewentualnie lekki sweter. Lubię też sukienki, bo rozwiązują problem doboru góry do dołu lub odwrotnie

Słucham, czytam, oglądam…

Słucham przeważnie w samochodzie radia Chilli Zet lub RMF Classic.

Czytam w zasadzie kilka książek jednocześnie. Aktualnie są to prace dotyczące arteterapii , a ostatnio z racji mojej pasji do historii, przeczytałam „Molocha” Leszka Moczulskiego. Nie mogę pojąć , jak można pozwalać sobie wmawiać, że znajomość historii jest mało istotna i w zasadzie nieprzydatna. Mnie ona fascynuje i pozwala lepiej rozumieć rzeczywistość, w której żyję.

Cieszę się, że kilka dni temu udało mi się wreszcie zobaczyć „Koniec” Krzysztofa Warlikowskiego. Każdy jego spektakl to dla mnie spore przeżycie. „Koniec” to jakby kilka spektakli w jednym, to podróż przez lęki i sny reżysera. Można go lubić lub nie, ale na pewno nie pozostanie się wobec niego obojętnym.

Nie znoszę…

Tchórzostwa, zakłamania, po prostu zła. Nie znoszę relatywizmu moralnego, który zwalnia od odpowiedzialności za czyny i służy chwilowemu zaspokojeniu potrzeb, czy interesów.

Uwielbiam…

Dobro i piękno Dobrą pogodę, dobry humor, spektakl , czy film, piękne krajobrazy , piękne czyny.

Meżczyzna

Fascynuje mnie Lubię mężczyzn mądrych , silnych, etycznych z wysokim morale.

Moje hasło na dziś lub na całe życie…

Duża wiedza czyni skromnym, mała zarozumiałym. Puste kłosy dumnie wznoszą się ku niebu, kłosy pełne ziarna w pokorze pochylają się ku ziemi.”
Erskine Caldwell

Lidia_Kopania_kumi_2

Lidia Kopania – Zwyciężczyni konkursu TOPtrendy 2006 organizowanego przez Telewizję Polsat. Ciepły, czterooktawowy głos Lidii Kopani jest odkryciem organizatorów konkursu Miss Nastolatek Polski, gdzie zdobyła tytuł ‚Miss Dziennikarzy’. Lidia wykonała piosenkę przewodnią konkursu i trafiła do Dariusza Grabowskiego, wykładowcy w łódzkiej Akademii Muzycznej, z którego porad i doświadczenia korzystały m. in. takie artystki jak Urszula Dudziak czy Kasia Stankiewicz.
W 2003 roku Lidia pojechała na przesłuchanie do Hamburga, gdzie swoją drugą płytę nagrywał zespól ‚Kind of Blue’ (w skład zespołu wchodzą ‚poza Lidia’ dwaj niemieccy instrumentaliści: Bernd Klimpel oraz Frank Spinngieß). Angaż dostała natychmiast. Materiał muzyczny na plytę był już gotowy, ale specjalnie dla Lidii napisano kolejne utwory – nastrojowe, liryczne ballady. Ich pierwsza wspólna płyta zatytułowana ‚Beating The Morning Rush’ ukazała się w Niemczech pod koniec 2004 roku i zdobyła uznanie nie tylko szerszej publiczności, ale i krytyków. Przez jeden z najbardziej znanych niemieckich magazynów Bild ‚Audio Video Foto’ zespół został uznany za najlepszy niemiecki zespól grający międzynarodowy pop.
Zadebiutowała w Polsce singlem ‚Pocałuj mnie’ podczas ogólnopolskiego konkursu ‚Premiery’ w 2005 roku. Wystąpiła wtedy jako wokalistka zespołu ‚Kind of Blue’. Prasa komentowała ten występ: ‚Szkoda takiego głosu tylko dla Niemców!’. W październiku 2006 roku nakładem EMI Music ukazała się Jej debiutancka płyta ‚Intuicja’, którą promowały single ‚Sleep’, ‚Hold On’ i ‚Twe milczenie nie jest zlotem’.
Lidia Kopania przygotowuje materiał na swoją 4 tą płytę, która ma ukazać się jesienią 2013r.

ModaiJa poleca również:

Copy link