lookbook tova

Letni lookbook Tova – Natural Summer 2016

Letni lookbook Tova – Natural Summer 2016 to głównie świetliste pastele, nierzadko łączone z mocnymi, intensywnymi barwami.

W nowej kolekcji znajdziecie lejące się tkaniny i charakterystyczne dla marki kroje, które sprawiają, że te ubrania nadają się do noszenia zarówno na co dzień, jak i do stworzenia profesjonalnej, biurowej stylizacji.

Tova nie boi się eksperymentować  z wzorami i koronkami, ale i tak ostatecznie stawia na prostotę i minimalizm. Oprócz modnych w tym sezonie kolorów – różowości i błękitów, kolekcja obfituje w biele, beże i szarości. Taka stonowana paleta barw bez wątpienia podkreśli – subtelnie! – urodę każdej kobiety.

Na uwagę zasługują w tej kolekcji modne sukienki z ciekawymi marszczeniami czy luźne tuniki w paski – gorący trend lata 2016. Dominującym krojem jest idealny na lato oversize; przewiewny i zawsze wygodny.

Kolekcja Tovy jest wyjątkowo różnorodna – znajdziecie w niej sukienki, spodnie, kombinezony, tuniki i eleganckie bluzki – wszystkie te rzeczy można ze sobą dowolnie zestawiać na rozmaite sposoby.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również