Katarzyna bonda foto patrycja toczyn ska Less Is More Prawdziwa pasja w niezwyk ym projekcie fotograficznym

Less Is More. Prawdziwa pasja w niezwykłym projekcie fotograficznym

Inspirujące, naturalnie piękne kobiety oraz prawdziwi, mocni mężczyźni pokazali swoją własną przestrzeń, rzeczywistość i codzienność.

Świadomość, naturalność i indywidualność, to wartości, o których coraz rzadziej się mówi. Wraz z partnerem projektu marką TATUUM powstał projekt fotograficzny, gdzie w centrum uwagi jest człowiek, jego prawdziwa twarz i zainteresowania. To druga, specjalna odsłona projektu #lessismore i zdjęcia autorstwa Patrycji Toczyńskiej.

Pierwsza edycja #lessismore. Naturalnie piękne kobiety, stworzona przez Patrycję Toczyńską i Carolinę Adamczak, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i niebywałą frekwencją. Dlatego  wspólnie z marką TATUUM postanowiono rozszerzyć projekt i pokazać go jeszcze szerszej publiczności. Fotografie są wypadkową wielu czynników: obserwacji, przyjaźni, rozmów, nie tylko podczas sesji zdjęciowych, ale przede wszystkim w codziennym życiu, rozmów o pasji, która często jest „miłością naszego życia” i wyznacza nam życiowe cele.

Czternastu bohaterów zgodziło się na uchwycenie w fotografii ich Prawdziwych Pasji.

Katarzyna Bonda, Michalina Furtak, Anna Halarewicz, Olga Kozierowska, Julia Pietrucha, Marzena Pokrzywińska, Lidia Popiel, Anna Rusowicz, Maria Sadowska, Helena Norowicz, Katarzyna Zawadzka oraz Michał Będźmirowski – Modny Tata, Bartłomiej Pawlus i Paweł Reduch.

Poza fotografiami powstał film, w którym każdy z bohaterów zdradza swoje życiowe motta i czym kieruje się w swoim życiu. W sesji wzięli udział „normalni” bohaterowie, którzy zostali sfotografowani w przestrzeniach związanych z ich pasją. To kolejny krok w kierunku połączenia świata sztuki i mody, gdzie autentyczność jest najwyższą wartością.

Zdjęcia od 7 maja można oglądać w witrynach sklepów marki TATUUM.

Dla partnerów i twórców projektu ważne jest pokazanie świadomego życia. Karmienie siebie, swojej duszy, swojego wnętrza jakościowymi treściami, otaczanie się pozytywnymi osobami i posiadanie pasji. Odpuszczanie, wybaczanie. Docenianie każdego przeżytego dnia. Akceptacja siebie, to dość wyboista droga i proces dochodzenia do tego, nie jest łatwy – dlatego coraz częściej i z premedytacją omijany na skróty. Bohaterowie i partnerzy projektu wspólnie przekonują, że warto żyć w zgodzie ze sobą. To nie status społeczny i nie dobra luksusowe wyznaczają nam siebie.

Partner projektu – marka TATUUM

TATUUM szuka, docenia i inspiruje się naturalnością w codziennym wydaniu. Umiłowanie do uniwersalności, prostoty i ponadczasowej elegancji wyraża się w jakościowym rzemiośle – ubraniach, które stapiają się z ciałem, nie ograniczają i pozwalają poczuć się sobą.

Możliwość wyrażania siebie wiąże się z poczuciem spełnienia osobistego i zawodowego. Dlatego właśnie TATUUM wspiera inicjatywę artystyczną Less Is More. PRAWDZIWA PASJA i zachęca do promowania naturalności, pozostawania w zgodzie z samym sobą. Bez kompromisów.

Naturalność gra tutaj pierwsze skrzypce – ludzie z pasją przyłapani są w swoich pracowniach, podczas wykonywania czynności, które są dla nich naturalne. Brak makijażu i naturalne tkaniny podkreślają piękno, które kryje się w prostocie, byciu tu i teraz.

Less Is More. Naturalnie Piękni.  

FB: @lessismorenaturalniepiekni

IG: @lessismore_naturalniepiekni

#lessismorexTATUUM #lessismore #prawdziwapasja

Partner projektu: TATUUM

Foto: Patrycja Toczyńska / patrycjatoczynska.com

Produkcja: Iwona Kowalczyk / Wa2Design

Foto/video backstage: Anna Kolatorska

Stylizacja włosów: Marta Górska

Stylizacja: Edyta Piasecka, Sandra Mikołajczyk

Studio Foto: Wolf3D Studio

 

Za pomoc w realizacji projektu dziękujemy:

Akademia High School

Teatr 6.piętro

Warszawska Szkoła Filmowa

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link