Ciebie ideałem

Gaspard, Marcel, a może Ernest? Który będzie dla Ciebie ideałem?

Francuska marka Promod prowadzi bardzo interesujący projekt. Do każdego fasonu spodni jeansowych przyporządkowane jest inne męskie imię.

Różnorodność imion jest ogromną zaletą tego projektu, ponieważ szukając modelu, który nas interesuje musimy zapamiętać tylko konkretne imię, a nie pełną nazwę kroju czy numer referencyjny. Jest to ogromne ułatwienie, ponieważ spodni w stylu hight waist czy cropped jest bardzo dużo. Każda kobieta na pewno znajdzie chłopaka odpowiedniego dla siebie, który spełni jej wszystkie oczekiwania.

Model Gaspard to spodnie z lekko podwyższoną talią, dzięki czemu optycznie wydłużą nogi i jednocześnie wysmuklą sylwetkę. Wykonane z rozciągliwego denimu idealnie dopasowują się do ciała.

Jeansy Lucien to spodnie typu boyfriend. Idealne dla dziewczyn, które preferują luźniejsze kroje. Podkreślą one delikatnie talię i pomogą zakryć ewentualne niedoskonałości i mankamenty sylwetki.

Ernest to typowe spodnie push-up, których zadaniem jest podkreślenie talii oraz pośladków. Ten model również wykonany jest z rozciągliwego denimu, dzięki czemu idealnie podkreśla kobiece kształty.

Zachęcamy do odwiedzenia salonów Promod oraz strony internetowej marki.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również