krem do rąk

Krem do rąk TOTAL NUTRITION od evrée

TN_KDRChcąc przywrócić dłoniom gładkość i miękkość w czasie zimowych mrozów i warto mieć pod ręką krem który dostarczy skórze odżywienia i zapewni jej odpowiednią ochronę przed niskimi temperaturami. Nowy, odżywczo-ochronny krem do rąk TOTAL NUTRITION marki evrée o ulepszonej recepturze, z zawartością naturalnych, roślinnych emolientów, oleju macadamia i migdałowego oraz masła Shea i kompleksu witamin E i F pozwala dostarczyć skórze odżywczych składników niezbędnych dla jej zdrowego wyglądu, a także tworzy ochronną barierę utrzymującą optymalne nawilżenie. Już po krótkim czasie stosowania dłonie stają się miękkie i gładkie a podrażnienia są ukojone.

TOTAL NUTRITION evrée – Odżywczo-ochronny krem do rąk i paznokci

Dzięki zawartości witaminy E i F, masła Shea, oleju macadamia i migdałowego intensywnie odżywia i nawilża skórę dłoni oraz wzmacnia paznokcie. Przynosi ukojenie spierzchniętym dłoniom i sprawia, że skóra staje się miękka, aksamitna i sprężysta. Roślinne emolienty tworzą na powierzchni ochronny film zabezpieczający skórę przed utratą wilgoci/ ponownym wysuszeniem. Krem doskonale się rozprowadza i szybko wchłania, delikatnie natłuszcza skórę nie pozostawiając nieprzyjemnego uczucia lepkości.

Kluczowe składniki:

  • witaminy E i F

  • roślinne emolienty

  • masło Shea

  • olej macadamia i migdałowy

Rezultat:

Specjalnie opracowana receptura utrzymuje dłonie w doskonałej kondycji, odżywia skórę rąk i paznokcie oraz łagodzi podrażnienia. Skóra staje się jedwabiście gładka, doskonale odżywiona i naturalnie piękna

Pojemność: 100 ml

Cena: 8,99 PLN

Marka evrée tworzy kosmetyki o najwyższym poziomie skuteczności i bezpieczeństwa. Dba również o najwyższą jakość formuł kosmetycznych, czerpiąc z wiedzy naukowej, technologicznej i natury. Oferuje konsumentowi innowacyjne podejście do codziennej ochrony, regeneracji i pielęgnacji skóry. Swoje kosmetyki zamyka w prostych i przejrzystych opakowaniach, które ułatwiają wybór odpowiedniego produktu.

 

Podziel się wiadomością:

Polecamy również