Kreatywne Walentynki

Kreatywne Walentynki z LaQ

W Walentynki większość z nas spodziewa się od ukochanego róż. Albo kosmetyków. Róże Marka LaQ połączyła te dwa pomysły tworząc limitowany zestaw walentynkowy. Znajdziemy w nim różaną kulę do kąpieli, w której zatopiono prawdzie pąki róż oraz glicerynowe mydełko w klasycznym kształcie kostki z wytłoczonym motywem pięknej róży na wierzchu. Całość marka zapakowała w elegancki ekologiczny kartonik.

Ręcznie wykonana musująca kula do kąpieli o zapachu róży wzbogacona została masłem shea, olejem ze słodkich migdałów oraz witaminą E.

Dzięki temu zapewnia skórze jedwabistą gładkość i doskonałe nawilżenie jak po użyciu balsamu. Po rozpuszczeniu zabarwia wodę na zmysłowy różowy kolor uwalniając zatopione w sobie prawdziwe róże, a kobieta w takiej relaksującej kąpieli może poczuć się niczym prawdziwa bogini.

W zestawie znajdziemy także ręcznie wykonane mydło glicerynowe, na którym wytłoczono motyw przepięknej róży. Jego receptura wzbogacona szlachetnymi masłami: shea, kakaowym oraz mango pielęgnuje delikatną skórę dłoni zapobiegając jej przesuszaniu.

LaQ z okazji Walentynek pierwszy raz w swojej historii zaproponowało transparentne mydełko w delikatnym odcieniu różu.

Sugerowana cena zestawu: 26 pln

Do nabycia na www.laq.pl

Kreatywne Walentynki

Podziel się wiadomością:

Polecamy również