Entrepreneur 593358 1280 Koszula m ska w codziennych stylizacjach

Koszula męska w codziennych stylizacjach

Mężczyźni w dzisiejszych czasach, coraz więcej uwagi przykładają do swojego wyglądu, co znacznie wiąże się z ich ubiorem. Zarówno podczas wyjść na miasto, w oficjalnych sytuacjach, jak i podczas wykonywania codziennych obowiązków, męska część społeczeństwa chce wyglądać dobrze i czuć się przy tym komfortowo. Przyjrzyjmy się zatem możliwym pomysłom, w jaki sposób panowie mogą wykorzystać koszule codzienne w swoich stylizacjach.

Styl miejski w stylizacjach męskich

Wyjście na miasto, nieformalne spotkania, czy dzień w pracy to idealne okazje na to, aby mężczyzna pokazał swój styl. Tak zwana moda miejska w ostatnich latach daje nam naprawdę wiele ciekawych propozycji dla panów. Łączenie elegancji ze sportowym luzem nie jest już ekstrawaganckie, czy dziwiące kogokolwiek. Jedną z ciekawych cech stylu miejskiego są koszule codzienne połączone z jeansami, lub slimowanymi spodniami i wygodnym obuwiem sportowym. Taka stylizacja pozwala mężczyźnie czuć się elegancko, schludnie a zarazem wygodnie. W takim połączeniu koszuli i sportowego obuwia niezmiernie ważna jest spójność kolorów (najlepiej łączyć zestawienia spokojnych, stonowanych barw), tak aby cały charakter stylizacji był zachowany. Dodatkowo podczas okresu letniego coraz częściej omawiane koszule bywają łączone z eleganckimi spodenkami do kolan i butami w stylu mokasynów.

Koszula męska na kilka sposobów

Coraz częściej wybieranym przez mężczyzn typem koszuli są koszule jeansowe. Można je nosić na kilka sposobów: podwinięte rękawy dodadzą stylizacji nutkę ekstrawagancji, a koszula dopięta na ostatni guzik – nawet ta jeansowa podkreśli klasę i elegancję mężczyzny. Panowie lubiący luz w swoich stylizacjach i oczekujący wygody i komfortu noszenia zdecydowanie pod koszule codzienne mogą włożyć t-shirt o kontrastowym kolorze. Koszula w tym przypadku może mieć rozpięte tylko górne, lub wszystkie guziki. Jest to idealna propozycja dla panów ceniących sobie luźny charakter stylizacji.

Tak, jak w przypadku t-shirtów, tak i inne części garderoby mogą podkreślić i uatrakcyjnić męską stylizację z koszulą w roli głównej. Fajnie wyglądają białe koszule codzienne połączone z ciemną, skórzaną kurtką i ciemnymi jeansami. Innym sposobem na dodaniu luzu w takiej stylizacji jest połączenie koszuli ze sportową, bawełnianą marynarką. Bardzo elegancko, a jednocześnie nie formalnie będzie wyglądała luźna koszula i sweterek zarzucony na ramionach. Jak widać sposobów na stylizację z koszulą jest wiele, więc każdy z panów powinien się odnaleźć bez problemu wśród jakieś z wyżej wymienionych propozycji.

Artykuł Partnera

ModaiJa poleca również:

Copy link