Racc Kosmetyki do piel gnacji w os w przed u onych

Kosmetyki do pielęgnacji włosów przedłużonych

Marka Racoon Polska, lider w przedłużaniu włosów, opracował specjalną linię kosmetyków do pielęgnacji włosów przedłużonych, które mogą być stosowane także na włosach naturalnych.

Racoon XTEND Thermal Defense to produkt stworzony z myślą o ochronie włosów przed negatywnym wpływem wysokich temperatur – zarówno słońca, jak również suszarek i prostownic. Wystarczy rozpylić odrobinę sprayu na włosy, a jego specjalnie opracowana formuła stwarza na włosach niewidzialna tarczę ochronną, która zabezpiecza je przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur. Produkt ten przyda się na pewno osobom, które używają prostownic lub suszarek do codziennej stylizacji włosów.

Ponadto spray posiada także właściwości stylizacyjne i z powodzeniem może służyć jako produkt do utrwalania fryzury. XTEND Thermal Defence polecany jest szczególnie do pielęgnacji włosów przedłużonych wszystkich rodzajów. Regularne stosowanie produktu wydłuży żywotność włosów i zabezpieczy je przed szkodliwymi działaniami wysokich temperatur.

Produkt sprzedawany w opakowaniach o pojemności150 ml w cenie 45 PLN.

XTEND Thermal Defense Kosmetyki do piel gnacji w os w przed u onych

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link