Slobne glowna Koronki i gipiury w jaki spos b wykorzysta ich najwi ksze atuty

Koronki i gipiury – w jaki sposób wykorzystać ich największe atuty?

Na rynku polskim, koronki i hafty zostały nieco zaszufladkowane i kojarzą się w większości z obrusami czy firanami. Trudno się nie zgodzić, szczególnie koronki bawełniane oraz gipiury stanowią olbrzymią część wyrobów do wystroju wnętrz. Jak się jednak okazuje, dokładnie tę samą technikę, która jeszcze niedawno należała do rękodzieła, dzisiaj można wykorzystać w produkcji szalenie modnej odzieży. Jednak jak wykorzystywać koronki i hafty, aby nasze ubrania nie przypominały domowych bieżników?

Hafty i gipiury do produkcji bielizny

To tutaj zrobimy pierwszy przystanek w naszej mini podróży po szwalniach i producentach odzieży. Koronki bieliźniane to żelazny kandydat do miana bestselleru, wystarczy spojrzeć, na typową ofertę, jaką przygotował producent koronek i haftów, by przekonać się, że większość produktów dotyczy właśnie produkcji bielizny.

Kwiatowe, misterne wzory, które w przypadku elementów wystroju kojarzą nam się z przytulnym salonem, przeniesione na bieliznę damską, potrafią odmienić ją w okamgnieniu. Zmysłowość, charakter, delikatność – kobiety uwielbiają, gdy ich bielizna podkreśla także ich naturę. Szczególnie delikatne, haftowane siateczki, które są częściowo transparentne i elastyczne, dzięki czemu kusząco podkreślają figurę, a także… podkręcają temperaturę w sypialni. Jak widać, haftowanie nie musi ograniczać się tylko do babcinych serwetek!

Biel Koronki i gipiury w jaki spos b wykorzysta ich najwi ksze atuty

Koronki ślubne – symbol delikatności Panny Młodej

Kolejny stop to najbliższy salon sukien ślubnych. Każda z nich ma swój wyjątkowy urok. Jednak szukając dodatków, które idealnie podkreślą niewinność i jednocześnie kobiecość Panny Młodej, to będą to zdecydowanie koronki i gipiury. Powodów jest kilka, po pierwsze, w złożonych projektach, a takimi są kreacje sukien ślubnych, misterne hafty i koronki doskonale się wpasowują. Tkaniny koronkowe oraz hafty na tiulu we wdzięczny sposób można modelować, przygotowując dowolną, wymarzoną przez klientkę suknię.

Producent koronek ślubnych będzie miał dla nas do zaoferowania pełną paletę tkanin koronkowych, taśm koronkowych, a także całych, gotowych aplikacji, takich jak przody czy plecy sukni, rękawy i inne elementy. Dla salonów i szwalni to najlepsze wyjście – producent koronek i haftów zaoferuje najlepsze ceny, w zależności od nabywanych ilości, ma także możliwość sprowadzenia lub wyprodukowania czegoś ekstra, specjalnie na potrzeby danego projektu.

Zobacz również: Hurtownia koronek Prostyl.com.pl

Slubne txt Koronki i gipiury w jaki spos b wykorzysta ich najwi ksze atuty

Koronki w letnich kreacjach stylu hippy!

A może koronki bawełniane, jako elementy ozdobne ciuchów, które zakładamy na letnie festiwale lub wakacyjny wypoczynek? Te same koronki i gipiury, które przystrajają stoły w wielu domach, można z powodzeniem stosować w mniejszej skali, jako elementy wykończenia w projektowaniu odzieży. Dla przykłady przywołaliśmy styl hippy, lekki i łączący w sobie otwartą, letnią kolorystykę oraz klasyczne wzornictwo. Koronki i gipiury doskonale zestawione są tutaj z jeansem i bawełną, zwłaszcza kwieciste, haftowane wzory na bluzkach, spódnicach, a nawet plecakach!

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link