dziecięca modelka

Kontrowersyjna dziecięca modelka na okładce

Pierwszy raz usłyszeliśmy o Thylane Blondeau kiedy ta w wieku zaledwie 10 pozowała dla Toma Forda w sesji do paryskiego wydania Vogue z 2011 roku. Kampanii, która wywołały lawinę oskarżeń o „seksualne aluzje w stosunku do dziecięcych modelek”.

Jak łatwo się domyślić, w dzisiejszych świecie spowodowało to jedynie zwiększenie zainteresowania zarówno marką, kampanią, jak i lawinowy wzrost popularności małej modelki. Blondeau wystąpiła w dodatku Vogue Enfants, ma także swój profil w serwisie Tumblr poświęcony jej stylowi i pięknym sesjom zdjęciowym. Oczywiście, wciąż znajduje się pod ostrzałem mediów.  I wciąż wywołuje emocje.

Tym razem, 13. letnia już Blondeau pojawiła się na swojej pierwsze, „dorosłej” okładce – okładce kwietniowego wydania francuskiego magazynu modowego Jalouse. W magazynie nastoletnia modelka opowiada o swoim koncie na Twitter’ze, rozmowach z fanami, zaś redaktorki magazyny nazywają ją „nową Kate Moss”.

Stylizacja Thylane Blondeau to typowy look nastolatki – denim, t-shirty. Jakie tym razem będą reakcje?

J169_COVERV6-620x827

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

źródło: https://twitter.com/TLBlondeau/statuses/446284221342961666
źródło: https://twitter.com/TLBlondeau/statuses/446284221342961666
[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również