Modelki Grapevine Line Therapy Konkurs z mark For Life 038 Madaga Wygraj kosmetyki z linii Grapevine Line Therapy

Konkurs z marką For Life & Madaga. Wygraj kosmetyki z linii Grapevine Line Therapy!

Kosmetyki z linii Grapevine Line Therapy

Regeneracja skóry na wiosnę”

Gdy natura budzi się do życia – rozpoczynamy porządki w domach i ogrodach. Jednak wraz z nadejściem wiosny do właściwego stanu powinniśmy doprowadzić przede wszystkim naszą skórę. Pomogą nam w tym kosmetyki, które zawierają wyciąg z soku winogron.

Osłabioną warstwę lipidową naskórka na skutek zimna, wiatru czy ogrzewania, możemy odbudować i wzmocnić – za pomocą odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych. To czego obecnie najbardziej brakuje skórze to witaminy, antyoksydanty i kwasy tłuszczowe, które ją zregenerują, odżywią i nawilżą. Niezbędne będą też substancje łagodzące jak aloes oraz filtry, które zapewniają ochronę UV.

Wyciąg z soku winogron (viniferyna).

Na rynku dostępna jest linia Grapevine Line Therapy, która powstała w oparciu o wiekową tradycję wykorzystywania winorośli w pielęgnacji skóry. Kosmetyki, które wchodzą w jej skład zawierają viniferynę, czyli biotechnologiczny wyciąg z soku winogron.

Znajdziemy w nich także:

– olej z pestek winogron i migdałowy (bogate w antyoksydanty, odżywiają i chronią skórę)

– masło shea (źródło witaminy A i E), które chroni wrażliwą skórę

– bio sacharyd, który nawilża intensywnie i długotrwale (podobnie jak kwas hialuronowy) oraz nadaje aksamitny wygląd

– nieorganiczny filtr UV z powłoką chroniącą przed podrażnieniami (zalecany szczególnie dla skóry wrażliwej).

Zobacz również: https://www.facebook.com/Forlifemadaga.Polska/

KONKURS!

Nagroda: 3 zestawy kosmetyczne, w każdym krem i maska (jak na zdjęciu poniżej) z linii Grapevine Line Therapy

Nagroda zestaw krem maska Konkurs z mark For Life 038 Madaga Wygraj kosmetyki z linii Grapevine Line Therapy

Pytanie konkursowe: Prosimy o wskazanie kosmetyku z linii Grapevine Line Therapy, który chciałabyś mieć i napisanie dlaczego. Znajdziesz je tutaj: http://www.forlifemadaga.pl/kategoria/grape-vine-line-therapy-wszystkie-typy-cery-z-wyj-tkiem-bardzo-t-ustej/

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie kosmetyki w terminie do 20. kwietnia 2019 roku. W mailu prosimy podać dane umożliwiające kontakt w sprawie wysyłki nagrody.

Laureatów wybiera Jury Konkursowe. Nagrody przesyła Fundator nagrody.

Przystępując do Konkursu Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez organizatora lub/i Partnera (formularz wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępny jest tutaj).

Ogólny Regulamin Konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Logo for life madaga Konkurs z mark For Life 038 Madaga Wygraj kosmetyki z linii Grapevine Line Therapy

 

Rozwiązanie konkursu

Jury postanowiło nagrodzić poniższe wypowiedzi i ich Autorki:

Miło by było dostać zestaw kosmetyków 2DERM , gdyż od lat choruję na Atopowe Zapalenie Skóry i doskonale wiem co to znaczy. Nie moge używać większości kosmetyków i jest to niewygodne w codziennym życiu. Linia ta bardzo by mi pomogła i dodatkowo (mam nadzieję) nawilżyła skórę i wyeliminowała efekt swędzenia. Poza tym lubię kosmetyki bezzapachowe co gwarantują mi właśnie dermokosmetyki FOR LIFE & MADAGA . Skład kosmetyków jest niezwykle bogaty i robi na mnie olbrzymie wrażenie. Większość składników miałam okazje poznać z jak najlepszej strony lecz w innych okolicznościach, np. cynk, panthenol, opatentowany system mikroemulsyjny .. Świetnie wspomagają organizm w chorobie. Nieocenione źródło naturalnych składników w regeneracji komórek oraz zwiększeniu odporności. Preparaty 2DERM zawierają nieskazitelnie czysty naturalny MEDILAN – jest to najczystsza postać lanoliny na świecie.
Myślę więc że powyższy zestaw dermokosmetyków jest wspaniałą inwestycją w piękne, zdrowe, dobrze nawilżone ciało. Zasługuje na to.

Aneta, Wielkie Drogi

Najbardziej chciałabym wypróbować Grape Vine Line Therapy Cream. O właściwościach winorośli przekonałam się już bardzo dawno, jeszcze jako singielka. Wyciąg z nich, sprzedawany w zgrabnych butelkach, rzeczywiście działał cuda. Wspaniale odprężał, przyspieszał zasypianie, powodował lekką euforię. Miał jednak skutki uboczne w postaci bólu głowy bastępnego dnia po zastosowaniu. Po życiu singielki został mi jedynie wspaniały kot Maine Coon. Po ukończeniu 30 roku życia (z hakiem ☹), chętniej przetestowałabym działanie winorośli w innej, zewnętrznej formie, nie okupionej cierpieniem następnego dnia. Viniferyna zawarta w linii Grape Vine wspaniale nawilża i wygładza cerę a moja jak najbardziej pragnie tego po okresie zimowym.

Z przyjemnością zajęłabym się testami przy dźwiękach piosenki Ville Valo i Natalii Avelon, która od razu zadźwięczała mi w uszach po przeczytaniu o produkcie Grape Vine Line Therapy Cream…

“Strawberries cherries and an angel’s kiss in spring
My summer wine is really made from all these things
Take off your silver spurs and help me pass the time
And I will give to you summer wine
Ohhh-oh summer wine

My eyes grew heavy and my lips they could not speak
I tried to get up but I couldn’t find my feet
She reassured me with an unfamiliar line
And then she gave to me more summer wine
Ohh-oh-oh summer wine”

Katarzyna, Warszawa

Wraz z moją skórą marzymy o GRAPE VINE LINE Therapy Mask. A dlaczego? Każdego dnia spoglądając w lustro zauważam, ze czas nieubłaganie upływa. Dookoła oczu powoli pojawiają się kurze łapki, skóra już nie jest tak jędrna jak kiedyś, pojawiają się na niej niewielkie przebarwienia i zmarszczki. Co prawda jestem osobą otwartą oraz pogodną i zmarszczki mimiczne od uśmiechania się bywają urocze, jednak moja skóra z pewnością byłaby mi wdzięczna za kurację będącą zastrzykiem odrobiny młodości. Miękkość, gładkość, to na pewno to, co śni się mojej skórze po nocach, dlaczego nie spełnić jej marzeń? A ta maska wydaje się świetnym orężem w walce o piękno i zachowanie młodego wyglądu mojej skóry.

Aneta, Hańsk Pierwszy

Gratulujemy!

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link