bransoletka Kwarc Różowy

KONKURS: Wygraj bransoletki Ditta Zimmermann z najmodniejszym różowym kwarcem!

Bransoletki Ditta Zimmermann z najmodniejszym różowym kwarcem mogą być Wasze! Czytajcie uważnie, szczegóły poniżej!

Kamień dobrych relacji

Według Pantone Rose Quartz i Serenity to dwa najmodniejsze kolory 2016 roku. To dobra wiadomość dla wszystkich wielbicielek modnej biżuterii, bo już dziś mogą cieszyć się subtelna urodą różowego kwarcu dzięki biżuterii Ditta Zimmermann.

Zdaniem ekspertów Pantone delikatny, pastelowy odcień różowego kwarcu symbolizuje harmonię i empatię. Jest subtelny, ale zauważalny. To określenie świetnie pasuje do biżuterii z różowym kwarcem proponowanej przez nową polską markę Ditta Zimmerman – przede wszystkim delikatnych bransoletek z zawieszkami oraz naszyjników. Kwarcowe paciorki wykorzystywane do ich wykonania wytwarzane są w dwóch wersjach – gładkiej, o bardziej wyraziście widocznej barwie i fasetowanej, gdzie drobny szlif wydobywa grę światła. Kwarcowa biżuteria to zdecydowanie propozycja dla pań o subtelnej urodzie: blondynek i szatynek.

Kwarc różowy to kamień półszlachetny występujący w wielu częściach świata. Najpiękniejszy pochodzi z Madagaskaru, ale wydobywa się go także w innych rejonach Afryki, w USA, na Sri Lance, w Rosji, Kazachstanie, Brazylii, Niemczech, Czechach, a nawet w Polsce. Swoje zabarwienie zawdzięcza domieszkom tytanu i manganu. Jest nazywany „kamieniem miłości” ze względu na przekonanie, iż noszącą go osobę pozytywnie nastawia do innych ludzi i otaczającego świata. Pomaga budować dobre relacji między zakochanymi, przyjaciółmi, członkami rodziny. Jego energia pomaga nam odczuwać pozytywne intencje innych, odczuwać współczucie, doceniać piękno i podejmować właściwe decyzje. Z różowym kwarcem łatwiej nam będzie zapomnieć o negatywnych doświadczeniach, zaufać, pokonać dawne urazy. Według znawców medycyny niekonwencjonalnej łagodzi problemy z sercem i krążeniem, podnosi odporność i likwiduje stres. Powinny go także nosić panie, które chcą zostać w najbliższej przyszłości mamami.

Według ekspertów Pantone delikatny kwarcowy róż świetnie komponuje się nie tylko z jasnym błękitem Serenity, ale także z szarością, fioletem, burgundem, szałwiową i tymiankową zielenią, granatem. Daje to wiele możliwości dopasowania go do naszego stroju – zarówno tego codziennego, czy zakładanego do pracy, jak i bardziej uroczystego. Delikatna barwa sprawia, że biżuteria z różowym kwarcem jest dyskretna i stonowana – wyjątek mogą tu stanowić naszyjniki w których kwarc występuje w oprawie złocistego metalu.

Propozycje biżuterii z różowym kwarcem znajdziecie tu: www.dittazimmermann.com

Zobacz równieżDitta Zimmermann w naszym serwisie

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Chcesz być na bieżąco z konkursami? Zapisz się na naszą listę mailingową!

KONKURS

nagrody: 2 bransoletki Ditta Zimmermann z różowego kwarcu z przywieszkami

bransoletka Kwarc Różowy

Zadanie konkursowe:

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie Ditta w terminie do 21. lutego 2016 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające wysyłkę nagrody w przypadku wygranej.

Nagrodę otrzyma Autor(ka) prawidłowej odpowiedzi, 35 i 105 w kolejności nadesłanych maili.

Uwaga: Przewieszka może się różnić wzorem od tych na zdjęciu, ale będzie złota!

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: Różowy kwarc nazywany jest „kamieniem miłości”.

Nagrody otrzymują: Justyna z Wałbrzycha oraz Anna z Warszawy.

Gratulujemy![/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link