Wloskie sekrety 1 Konkurs W oskie sekrety

Konkurs: Włoskie sekrety

Ktoś bardzo się stara, aby prawda nie wyszła na jaw, i gotów jest na wszystko, aby zachować własne tajemnice.

Miranda prowadzi ustabilizowane życie. Ma kochającą rodzinę i oddanych przyjaciół. Spokój burzy tragiczna wiadomość o śmierci jej ukochanej ciotki Agnes. Testament, zgodnie z którym to Miranda odziedziczyła zawrotną sumę pieniędzy i dom we włoskim Sorrento, zaskakuje całą rodzinę. Nie wszyscy chcą pogodzić się z ostatnią wolą zmarłej. Miranda jednak, wbrew siostrze i jej mężowi, rzuca pracę i wyjeżdża do Włoch. Na miejscu poznaje ludzi, którzy stają się dla niej bliscy niczym rodzina, i wdaje się w romans z tajemniczym i pociągającym Rafaelem. Szybko odkrywa nowe fakty z życia ciotki, na które składało się wiele dramatycznych wydarzeń, o czym nikt z rodziny nie miał pojęcia. Niewyjaśnione historie otaczające włoską willę oraz tajemnice związane z przeszłością ciotki zmienią życie Mirandy.

Małgorzata Yildirim (ur. 1979) – mieszka z mężem w podwarszawskiej miejscowości. Jest specjalistką od public relations. Interesuje się psychologią, parapsychologią i kamieniami szlachetnymi. Przez kilka lat żyła poza granicami Polski. Pod wpływem podróży zdecydowała, że będzie pisać książki. „Włoskie sekrety” to jej pierwsza powieść.

Wloskie sekrety Konkurs W oskie sekrety

Małgorzata Yildirim Włoskie sekrety
wydawnictwo Prószyński Media

literatura polska, data wydania: 22.09.2011, format: 142mm x 202mm, liczba stron: 360
Cena detaliczna: 29,90 zł, cena Wydawnictwa: 22,10 zł

KONKURS

w którym do wygrania jest 5 książek Włoskie sekrety ufundowanych przez wydawnictwo Prószyński Media

Pytanie konkursowe: W jakim mieście odziedziczyła dom książkowa Miranda?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: Miranda w nieprzekraczalnym terminie do 02. października 2011 r. (w mailu nie zapomnijcie o podaniu swoich danych, niezbędnych w przypadku ewentualnej wygranej!).

Nagrody rozlosujemy wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi.Rozwiązanie konkursu oraz nazwiska laureatów – w tym samym miejscu poniżej.

Prawidłowa odpowiedź: we włoskim Sorrento

Nagrody wylosowały: Marta z Wrocławia, Kasia z miejscowości Leśna, Beata z Mrągowa, Maria z Zarzecza i Maja z Katowic.

Gratulujemy, nagrody już do Was… idą.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link