Bi Phase KONKURS Wiosenny zastrzyk energii z KLAPP Cosmetics

KONKURS: Wiosenny zastrzyk energii z KLAPP Cosmetics!

Czy Wasza skóra jest przygotowana na przyjście wiosny? Jeśli jest szara, przesuszona i pozbawiona blasku to znak, że czas na intensywną kurację przy zastosowaniu profesjonalnych preparatów! Mamy dla Was 2 zestawy rewelacyjnych ampułek BI-PHASE SERUM z linii POWER EFFECT od KLAPP Cosmetics!

To wyjątkowe, silnie skoncentrowane ampułki ukierunkowane na zwalczanie określonych problemów skórnych. Działają błyskawicznie, pozostawiając cerę idealnie gładką, wyraźnie młodszą i wspaniale nawilżoną.

Kto chciałby POCZUĆ RÓŻNICĘ?

Zobacz równieżDwufazowe ampułki BI-PHASE SERUM od KLAPP Cosmetics POCZUJ RÓŻNICĘ!

Chcesz być na bieżąco z konkursami? Zapisz się na naszą listę mailingową!

Konkurs

nagrody:  2 zestawy ampułek BI-PHASE POWER EFFECT od KLAPP Cosmetics. W każdym zestawie znajduje się mix ampułek BI-PHASE SERUM przeznaczonych do wykonania dwutygodniowej kuracji w domowej.

BI-PHASE Serum_set

 

Aby wziąć udział w konkursie, polub Fanpage KLAPP Cosmetics Polska (https://www.facebook.com/KLAPPCosmeticsPolska/ ) i wykonaj 2 proste zadania konkursowe:

1. Odpowiedz na pytanie: Kosmetyki przyjmują różne formy: czy wiesz, czym różni się serum od kremu?

2. Dokończ zdanie: Spośród ampułek BI-PHASE SERUM najchętniej przetestowałabym…, bo….

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie KLAPP w terminie do 17. kwietnia 2016 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające wysyłkę nagrody w przypadku wygranej.

Nagrody otrzymają Autorki/Autorzy najciekawszych wypowiedzi wybranych przez jury konkursowe Organizatora.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź na pytanie 1: Produkty te różnią się przede wszystkim konsystencją, intensywnością i sposobem działania.  Generalnie, serum działa silniej niż krem, bo ma większe stężenie substancji aktywnych albo zawiera większą ilość związków o różnorodnym działaniu i przez to jest kosmetykiem wielofunkcyjnym – jednocześnie nawilża, regeneruje, liftinguje. W przeciwieństwie do kremu – serum nadaje się jedynie do stosowania okresowego.

(oczywiście, Uczestnicy konkursu mieli wypowiedzieć się własnymi słowami, więc dopuszczaliśmy jako prawidłowe wszystkie odpowiedzi, w których w jakiś sposób zawierały się powyższe informacje)

Jury nagrodziło 2 laureatki i ich wypowiedzi:

Spośród ampułek BI-PHASE SERUM najchętniej przetestowałabym Power Effect Bi-Phase Serum + Retinol, bo moja skóra powoli zaczyna się starzeć, na szczęście to początkowe stadium ale lepiej przeciwdziałać niż leczyć 🙂
Chciałabym by moja skóra była gładsza, pobudzona do regeneracji, bardziej promienna i przyjemna 😀 Trochę luksusu i marzeń na wiosnę 🙂
Dominika, Rzeszów

Spośród ampułek BI-PHASE SERUM najchętniej przetestowałabym…POWER EFFECT BI-PHASE SERUM + REGESTRIL, bo….moja skóra wymaga napięcia i wzmocnienia /jestem w wieku 50 plus/, chciałabym też nieco spłycić pojawiające się zmarszczki i ogólnie zregenerować twarz i szyję.
Grażyna, Białystok

Gratulujemy!

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link