Polish beauty cover 1 Konkurs Polish beauty Przewodnik naturalnego pi kna dla Polek

Konkurs: #Polish beauty. Przewodnik naturalnego piękna dla Polek

#Polish beauty. Przewodnik naturalnego piękna dla Polek

Czy oleje są dobre dla tłustej cery?

Dlaczego tonik jest lepszy niż serum?

Komu najbardziej zagraża smog?

Jak dbać o siebie w duchu eko i nie zwariować?

Razem z najlepszymi ekspertkami do spraw urody w Polsce Marta Krupińska wzięła pod lupę najbardziej popularne praktyki pielęgnacyjne i „cudowne składniki” z różnych stron świata. Przeprowadziła śledztwo, na ile sprawdzają się one na polskim gruncie. Autorka podpowiada czytelniczkom, co powinno się znaleźć w ich kosmetyczkach, a z czego mogą bez wyrzutów sumienia zrezygnować.

Z tej książki panie dowiedzą się, jak świadomie kupować kosmetyki i na co zwracać uwagę w ich składzie, jednocześnie nie szkodząc środowisku. Poznają też patenty na zdrowie i urodę Polek, dla których kosmetyki to praca i pasja jednocześnie.

Zobacz również:

o książce #Polish beauty. Przewodnik naturalnego piękna dla Polek

recenzja książki #Polish beauty. Przewodnik naturalnego piękna dla Polek

KONKURS!

Nagrody: 2 egzemplarze książki #Polish beauty. Przewodnik naturalnego piękna dla Polek!

Polish beauty cover 1 Konkurs Polish beauty Przewodnik naturalnego pi kna dla Polek

Zadanie konkursowe: Zdradź nam, w kilku zdaniach, swój osobisty trik urodowy.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie PolishBeauty w terminie do 10. listopada 2019 roku.

Prosimy nie podawać w mailu danych kontaktowych! Z Laureatami skontaktujemy się indywidualnie, w celu przekazania nagrody.

Nagrody otrzymają Autorki/Autorzy najciekawszych, zdaniem redakcji, wypowiedzi.

Przystępując do Konkursu Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez organizatora – ModaiJa.Pl – na potrzeby realizacji konkursu.

Formularz wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępny jest tutaj (można również stosowną zgodę dopisać w treści maila).

Ogólny Regulamin Konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu

Jury postanowiło nagrodzić poniższe wypowiedzi i ich Autorki:

Moim ulubionym trikiem urodowym jest stosowanie się do rady, którą moja babcia dała w młodości mojej mamie, i którą moja mama przekazała mi kiedy byłam nastolatką. Ten zwykły-niezwykły trik urodowy opiera się na postępowaniu według krótkiej rymowanki: „Zawsze się wysypiaj, jedzenia czekolady unikaj, twarz tonikiem z ogórka i pokrzywy codziennie przemywaj i zdrowo się odżywiaj. No i pamiętaj o uśmiechu od ucha do ucha, a będzie z Ciebie zdrowa i piękna dziewucha.” Niby nic odkrywczego ten trik urodowy w sobie nie zawiera, ot co, same oczywiste i wszystkim dobrze znane rady, ale na własnym przykładzie wiem, że on działa. Tak niewiele trzeba, by móc się cieszyć zdrową i piękną cerą każdego dnia.

Agnieszka

Hit i cudo, które ostatnio odkryłam w pielęgnacji twarzy to joga twarzy i masaże. Nie dość, że są super relaksujące, mają działanie przeciwstarzeniowe, to w moim przypadku jeszcze zminimalizowały bóle głowy. Okazało się, że chcąc zapobiec powstawaniu zmarszczek i usuwając upuchliznę pod oczami poprzez masaż wspomagający przepływ limfy, pobyłam się też przyczyny częstego bólu głowy. Noszę okulary, które uciskają to miejsce u nasady nosa, gdzie płynie limfa i znajdują się kanaliki łzowe (czy coś takiego :D). Odkąd masuję twarz, problem właściwie zniknął! Przy tym moja twarz wygląda na wypoczętą, wyspaną i promienną. Polecam z całego serduszka.

Paulina

Laureatkom gratulujemy, pozostałych zachęcamy do lektury książki! Znajdziecie ją tutaj:

[buybox-widget category=”book” ean=”9788380536104″/]

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link