MĘŻCZYŹNI, KTÓRZY WSTRZĄSNĘLI ŚWIATEM MODY

Konkurs: MĘŻCZYŹNI, KTÓRZY WSTRZĄSNĘLI ŚWIATEM MODY

Christian Dior, Hubert de Givenchy, Pierre Cardin, Charles Frederick Worth, Paul Poiret, Jean Patou, Cristóbal Balenciaga, Yves Saint Laurent, Karl Lagerfeld, Jean Paul Gaultier, Christian Lacroix, John Galliano – najwięksi kreatorzy mody. Każdy z nich to geniusz i wizjoner, a wszyscy zapisali się złotymi zgłoskami w annałach mody.

Mężczyźni, którzy wstrząsnęli światem mody – to niezwykła historia dwunastu obdarzonych pasją projektantów, którzy kierując się odwagą i wybitnym talentem, rewolucjonizowali modę swoich czasów, przeciwstawiali się schematom i kształtowali gust milionów kobiet na całym świecie. Książka jest opowieścią o fascynującym życiu w świecie elegancji i luksusu, ale też o zmaganiach z przeciwnościami losu, zakusami konkurencji i wyzwaniami czasów, w których przyszło im tworzyć.

Bertrand Meyer-Stabley, wieloletni dziennikarz „Elle”, otwiera przed nami drzwi do historii sukcesu dwunastu wyjątkowych mężczyzn!

Chcesz być na bieżąco z konkursami? Zapisz się na naszą listę mailingową!

Konkurs

nagrody: 2 egzemplarze książki MĘŻCZYŹNI, KTÓRZY WSTRZĄSNĘLI ŚWIATEM MODY, ufundowane przez Dom Wydawniczy REBIS

 

MĘŻCZYŹNI, KTÓRZY WSTRZĄSNĘLI ŚWIATEM MODY

Pytanie konkursowe: Jaki tytuł nosi inna „modowa” książka tego autora, która w 2014 roku ukazała się nakładem Domu Wydawniczego REBIS?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie Rebis w terminie do 03. kwietnia 2016 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające wysyłkę nagrody w przypadku wygranej.

Nagrody otrzyma Autor(ka) prawidłowej odpowiedzi, 5 i 105 w kolejności nadesłanych maili.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: „Kobiety, które wstrząsnęły światem mody”.

Nagrody otrzymują: Stanisława z Nowego Sącza, Zdzisław z Otwocka.

Gratulujemy i życzymy miłej lektury!

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link