zestaw lakierów hybrydowych

Konkurs: Wygraj zestaw lakierów hybrydowych!

Wraz z marką Nails Company mamy dla Was nowy – już chyba świąteczny, prawda? – konkurs, w którym możecie wygrać wspaniały zestaw lakierów hybrydowych z sezonu wiosna- lato 2017, w olśniewających, modnych i stylowych kolorach!

Warto przypomnieć, że lakiery hybrydowe stanowią niezwykle popularną i trwałą metodę zdobienia paznokci polegająca na nałożeniu na płytkę paznokcia mieszanki zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu. Poprawnie wykonane hybrydy z jednej strony gwarantują kilkunastodniową trwałość, z drugiej nie niszczą i nie odbarwiają paznokcia.

Linia produktów do manicure hybrydowego firmy NC Nails Company obejmuje: lakiery hybrydowe GELIQUE SOAK-OFF, żele hybrydowe o metalicznym zabarwieniu – GELIQUE MAGNETIQUE, hybrydy bez warstwy dyspersyjnej – ONE STEP, żele hybrydowe z efektem hologramu – HOLOGRAFIQUE, lakier hybrydowy termiczny – GELIQUE THERMO, lakier chromowy – GELIQUE CHROME, efekt skóry węża na paznokciach SNAKE EFFECT BASE.

Filozofia Nails Company opiera się nie tylko na tworzeniu doskonałych jakościowo lakierów hybrydowych. Marka posiada w swoim portfolio również akcesoria niezbędne do wyposażenia każdego salonu: pędzelki, pilniki, lampy oraz linię perfumowanych balsamów, kremów, parafin, maseł shea i oliwek. Nails Company dla swoich użytkowniczek oferuje dodatkowo profesjonalne warsztaty i szkolenia ze zdobienia paznokci.

Oficjalna strona marki: www.nailscompany.eu

 

KONKURS!

Nagroda: zestaw pięciu lakierów z sezonu wiosna- lato 2017 od Nails Company!

 

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Napisz w kilku zdaniach (długość wypowiedzi dowolna, liczy się kreatywność): Czym jest dla Ciebie manicure?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie manicure w terminie do 14. grudnia 2017 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające kontakt w sprawie wysyłki nagrody.

Nagrodę otrzyma Autor(ka) najciekawszej, zdaniem jury, wypowiedzi.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Zobacz również artykuł: Poczuj się jak gwiazda POP z nowymi kolorami lakierów hybrydowych z kolekcji „by Natalia Szroeder”

Rozwiązanie konkursu

Jury postanowiło nagrodzić następującą wypowiedź i jej autorkę:

“Żeby odpowiedzieć czym jest dla mnie manicure muszę się cofnąć kilka lat wstecz i opowiedzieć autentyczną historię z mojego życia.
Jak większość z nas jestem zabieganą kobietą i od dłuższego czasu korzystam z dobrodziejstwa hybryd, żeby nie tracić cennego czasu na domowy manicure.
Pewnego dnia, gdzieś pomiędzy pracą, spacerem z psem i naprawianiem kranu, gotowałam rosół. Niestety w pośpiechu zapomniałam marchewki, po którą musiałam się w “try miga” pofatygować do warzywniaka za rogiem. W kolejce przede mną stał urokliwy brunet, który z rozbawieniem obserwując moje nerwowe podrygi, przepuścił mnie w kolejce (znacie to, rosół został na gazie).
To przypadkowe spotkanie z czasem przerodziło się w prawdziwą miłość.
Co do tego mają paznokcie, spytacie?

Otóż tak, jak ja cielęcym wzrokiem wpatrywałam się w jego “śmiechowe” kurze łapki, tak on zachwycił się moimi dłońmi. Tak, drogie Panie, mężczyźni zwracają dużą uwagę na nasz manicure.
Finalnie, od półtora roku, moje zadbane dłonie stanowią piękną oprawę dla ślubnej obrączki 🙂 Nie muszą dodawać, że drugą do pary nosi mój “kurzołapek”.”

Joanna, Opole

Gratulujemy!

Podziel się wiadomością:

Polecamy również