Jennifer Probst

Konkurs. Jennifer Probst: Miłość o smaku Cannoli

„Miłość o smaku cannoli” – Jennifer Probst

premiera: 19.03

To już czwarta na polskim rynku powieść bestsellerowej autorki, regularnie goszczącej na listach hitów „New York Timesa” i „Wall Street Journal”.

Pierwszy tom serii „Małżeństwo z milionerem” – Układ doskonały został sprzedany w  ponad 300 tys. egzemplarzy w ciągu pierwszych czterech miesięcy od ukazania się w USA!

Inteligentny i zabawny romans z włoską kuchnią w tle. Miranda nawet nie pomyślała o tym, że może jeszcze kiedyś spotkać Gavina Luciano. Po tym jak trzy lata temu zniknął, w samym środku ich gorącego romansu, kobieta jest gotowa wystawić mu słony rachunek. A zemsta jest najlepszym daniem w miłosnym menu Mirandy…

Uwaga: już jutro w naszym serwisie przedpremierowa recenzja książki! Zostańcie z nami!

KONKURS

Nagrody: 2 egzemplarze książki „Miłość o smaku Cannoli”, ufundowane przez wydawnictwo Akapit Press

Zadanie konkursowe: Wymień tytuły innych książek J. Probst, które dotąd ukazały się nakładem wydawnictwa Akapit Press.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 23.03.2014 pod adresem: konkurs@modaija.pl Piszcie w tytule: AkapitPress, a w mailu, oprócz udzielenia odpowiedzi, podajcie również dane umożliwiające wysyłkę nagrody w przypadku wygranej.

Nagrody przyznaje redakcyjne jury. Rozwiązanie konkursu: w tym samym miejscu w terminie do 3 dni roboczych od zakończenia konursu.

Wasze dane osobowe traktowane są i będą jako doraźne, wykorzystywane wyłącznie na potrzeby powyższego konkursu i nie będą w żaden sposób przechowywane, ani udostępniane przez Redakcję ModaiJa.

Premierowy bestseller można zamówić bezpośrednio na stronie Wydawnictwa: http://www.akapit-press.com.pl/sklep/dla-doroslych/milosc-o-smaku-cannoli-379-32

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: Gra o miłość, Układ doskonały, Małżeńska pułapka

Nagrody otrzymują: Karolina z Lublina, Natalia z Wrocławia

Gratulujemy i życzymy miłej lektury!

Podziel się wiadomością:

Polecamy również