Konkurs fotograficzny: Świąteczne iluminacje i dekoracje!

11 grudnia 1910 r. Georges Claude pokazał w Paryżu całemu Światu, pierwszą lampę neonową (pierwszym użytym gazem był neon, dający barwę pomarańczowoczerwoną. Stąd nazwa „neony”). Claude opatentował lampę w roku 1915, zaś w 1923 przedstawił w USA pierwszy reklamowy neonowy napis. Były one wytworzone dla firmy „Packard” – dealera aut w Los Angeles w Kalifornii. 

Dziś, szczególnie w okresie przedświątecznym, kiedy centra handlowe, domy i mieszkania, ulice naszych miast wręcz toną w powodzi kolorowych iluminacji, trudno nam to sobie wyobrazić. Właśnie te świąteczne dekoracje są Przedmiotem i Tematem naszego

Konkursu Fotograficznego

Świąteczne iluminacje i dekoracje!

Aby przystąpić do Konkursu należy:

 • zapoznać się z niniejszym Regulaminem Konkursu
 • lubić/polubić profil ModaiJa na Facebook’u  https://www.facebook.com/modaija
 • wysłać zdjęcie – pracę konkursową na stronę profilu ModaiJa na Facebook’u  https://www.facebook.com/modaija lub na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: fotokonkurs
 • zdjęcia – prace konkursowe powinny przedstawiać w dowolnej formie i technice temat konkursu, tj. świąteczne dekoracje i/lub iluminacje Waszych domów, ulic Waszych miast, miejsca pracy, itp. Sposób ujęcia tematu jest dowolny.
 • nadesłane prace muszą być oryginalne – odrzucone zostaną prace będące kopiami zdjęć z sieci Internet, skanami magazynów drukowanych, katalogów handlowych, itp.
 • zgłoszone do Konkursu zdjęcie może zawierać tytuł zdjęcia i jego krótki opis.
 • termin nadsyłania zgłoszeń: do północy 26. grudnia 2013 r.
 • każdy z uczestników Konkursu może wysłać maksymalnie 3 zdjęcia (wraz z opisem) w formacie JPG, w maksymalnym rozmiarze 5 MB każde.
 • wysyłając swoje zgłoszenie, Uczestnik oświadcza i potwierdza, że zgłoszone do Konkursu zdjęcie jest jego własnością i zostało wykonane przez niego samego oraz, że przysługują mu autorskie prawa majątkowe i osobiste do tego zdjęcia, w tym prawo do wysyłania go na Konkurs.
 • brak powyższego potwierdzenia i/lub brak danych umożliwiających wysyłkę w przypadku wygrania nagrody automatycznie dyskwalifikuje uczestnika konkursu
 • rozstrzygnięcie Konkursu (opublikowanie wyników) nastąpi w terminie do 5 dni roboczych od zakończenia przyjmowania zgłoszeń
 • wyboru laureatów dokonuje jury
 • wyniki Konkursu oraz prace konkursowe zostaną opublikowane na fanpage’u https://www.facebook.com/modaija oraz w serwisie ModaiJa.Pl http://modaija.pl
 • Nagrodą w konkursie jest rodzinny zestaw prezentowy ModaiJa (dla każdego coś miłego) w skład którego wchodzą: Argan & Goat’s Milk krem na dzień oraz Argan & Goat’s Milk krem na noc marki Eveline Cosmetics, płyta CD Summer Fever mixtape LaPlaya 2013, EVELINE Black Multimillionaire – nawilżający żel po goleniu oraz premierowa książeczka „Pan Toti na święta” z płytą CD – czyta Małgosia Socha.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

 

 

 

 

Rozwiązanie konkursu

Laureatką konkursu fotograficznego została… Patrycja! Tak naprawdę jednak, to Laureatki są dwie, wszystkie dekoracje Patrycja wykonała bowiem wraz ze swoją 6. letnią córką!

A oto jej nagrodzone zdjęcia wraz z opisami.

734184_480173345434838_922043983_n

„Świąteczne iluminacje i dekoracje” wraz z córka zrobiłyśmy kilka ozdób świątecznych dla bliskich, ta jest zrobiona z szyszek i kory aby całość wzbogacić upiększyłyśmy naklejanymi gwiazdkami i śniegiem oraz koralikami ozdobnymi.

ozdoba 2

Wszystkie te ozdoby wykonane są własnoręcznie z pomocą mojej 6 -letniej córki. Wykonywałam je z produktów dostępnych głównie w lesie, typu kora, szyszki czy gałązki świerku.

524762_480175142101325_516661821_n

Następnym naszym dziełem jest choinka z piórek – nad tym dziełem trochę czasu poświęciłyśmy. Na styropianowy stożek gorącym klejem przyklejałyśmy piórka i koraliki oraz koniecznie gwiazdka na zaszczytnym miejscu.Wykonanie takiej ozdoby trwa około godziny.

995568_480178872100952_1578614942_n

Świąteczna iluminacja i dekoracja – jest to ozdoba na choinkę (zawieszka) zrobiona z muszelek klejonych pistoletem, dodatkowo przyozdobione koralikami i elementem ozdobnym (ważki).

Wszystkie zdjęcia konkursowe znajdziecie Państwo w tym albumie na naszym fanpejdżu, a Laureatkom gratulujemy kreatywności i talentu![/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również