z marką Kelly Couronne

Konkurs: „Dzień Kobiet” z marką Kelly Couronne!

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o oryginalnych zapachach marki Kelly Couronne, a już dziś możecie spróbować swych sił w konkursie, dzięki któremu być może i Wy przekonacie się na własnej skórze (dosłownie!) dlaczego są one tak wyjątkowe!

Kelly Couronne to spełnienie marzeń Kelly Truong, projektantki i business woman pochodzącej w Wietnamu, która od 15 lat mieszka i pracuje w Polsce. Modowo-urodowa przygoda Kelly rozpoczęła się od kolekcji niezwykle kobiecych ubrań. Aktualnie w ofercie marki znajduje się wiele zapachów dla kobiet i cztery dla mężczyzn, w oryginalnych nutach zapachowych, łączących w sobie dwa światy, dwie kultury: polski i azjatycki.

REGULAMIN KONKURSU „Dzień Kobiet” z marką Kelly Couronne

Postanowienia ogólne :

1.Konkurs jest organizowany dla marki Kelly Couronne, www.kelly.com.pl/

2.Organizatorem konkursu jest portal www.modaija.pl

3. Partnerem konkursu i Fundatorem nagród jest marka Kelly Couronne

4.Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronie www.modaija.pl w dniach od 08.03.2019 (od godz. 12) do 15.03. 2019 (do godz.23:59)

Warunki i zasady uczestnictwa w konkursie:

1. Uczestnikiem Konkursu (UCZESTNIK) może być każda osoba fizyczna, która

a). posiada pełną zdolność do czynności prawnych lub zgodę swojego opiekuna prawnego lub przedstawiciela ustawowego

b). nie jest pracownikiem (ani członkiem rodziny pracownika) portalu www.modaija.pl ani pracownikiem Partnera konkursu Kelly Couronne.

2. Pytanie konkursowe: Które perfumy marki Kelly Couronne wyglądają na najbardziej sexy? Uzasadnienie powinno zawierać min. 10 zdań.

3.Odpowiedzi należy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie KELLY

4.Nagroda: voucher na wybrane perfumy w Kelly Couronne w kwocie 300 zł ze sklepu www.kelly.com.pl

Uwaga: nagroda będzie wysłane przez Fundatora nagrody bezpośrednio zwycięzcy konkursu, po otrzymaniu danych od redakcji portalu.

5. Laureat zostanie wyłoniony wspólnie przez Organizatora i portal.

6. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad organizacji Konkursu, interpretacji i postanowień rozstrzyga Organizator.

7. Laureat Konkursu zostanie powiadomiony wygranej przez wiadomość mailową przez Organizatora konkursu w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych od zakończenia Konkursu.

8. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, Laureat powinien odpowiedzieć pocztą elektroniczną na adres mail konkurs@modaija.pl w terminie do 3 (trzech) dni od dnia wysłania powiadomienia, pod rygorem przepadnięcia prawa do nagrody.

9. Przystąpienie do Konkursu oznacza AKCEPTACJĘ NINIEJSZEGO REGULAMINU.

10. Przystępując do Konkursu Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez organizatora lub/i Partnera. Postanowienia końcowe Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. W szczególności dotyczy to zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych.

foto.Mariusz Konfiszer /PRomotion Instytut Events i Robert Majewski/ PRomotion Instytut Evenst

Produkty marki Kelly Couronne można nabyć za pośrednictwem www.kelly.com.pl lub w stacjonarnym butiku/showroomie na Siennej 89 w Warszawie.

Rozwiązanie konkursu

Jury postanowiło nagrodzić Martę, Autorkę poniższej wypowiedzi:

Które perfumy marki Kelly Couronne wyglądają na najbardziej sexy?

Dla mnie opcją najbardziej sexi jeśli chodzi o perfumy marki Kelly Couronne jest zapach WODA PERFUMOWANA DLA KOBIET LES TRÉSORS DE Kelly. Dlaczego?

Jaśmin jest dla mnie zapachem bardzo głębokim, który potrafi zawładnąć płcią przeciwną.

Czarna porzeczka bywa słodka, ale może też być kwaśna jak miłość.

Wanilia uwodzi bo jest nieoczywista.

Zestawienie tych zapachów na pewno jest odważne. A to właśnie odważne kobiety są najbardziej sexi. Kobiety powinny się czuć pewne siebie by móc uwodzić. Kocham zapachy ciężkie, ale jednocześnie kwiatowe. Lubię czuć że jestem ubrana w perfumy, które odpowiadają mojej osobowości. Czasami kobieta w dresie, która ma na sobie perfumy potrafi zawrócić niejednemu mężczyźnie w głowie. Ja chcę zawracać tylko jednemu mojemu mężowi to dla niego chce być sexi.

Gratulujemy i zachęcamy wszystkich do spróbowania swych sił w naszych Konkursach!

Podziel się wiadomością:

Polecamy również