Marta krajewska HDR Kopia Konkurs 8222 American Pin up Girl 8221

Konkurs „American Pin-up Girl”

Organizatorzy American Cars Mania oraz Biznes Motoryzacyjny Polska ogłaszają konkurs…… dla wszystkich uroczych dziewczyn!!!

Impreza taka jak American Cars Mania czyli największy w tym rejonie galaktyki zlot maniaków pięknych amerykańskich krążowników byłaby niczym bez konkursu na najwspanialszą dziewczynę „Pin-Up”. Jak wszyscy wiemy, jedynie ta stylistyka fotografii reklamowej przetrwała próbę czasu. To połączenie kobiecego piękna i sylwetki auta czy motocykla – słowem maszyny – okazało się strzałem w dziesiątkę.

Wykorzystajmy to, że mamy do dyspozycji setki pięknych samochodów i zróbmy Wielki Konkurs „American Pin-up Girl” w Polsce, w Miliczu. Niech się o nas dowie cały świat! Pamiętajcie jednak, że bycie „pin-up girl” to nie tylko wyróżnianie się na tle innych urodą, ale również obdarzanie otoczenia swoim blaskiem. Czekamy na dziewczyny, które są pozytywnie nastawione do świata, serdeczne i pełne tego wewnętrznego blasku.

Daj sobie szansę na odrobinę popularności i radości z pozowania. Pozowania – ponieważ w ramach American Cars Mania organizujemy również plener fotograficzny. Odkryj w sobie modelkę. Przecież zawsze chciałaś spróbować…. Nie musisz mieć doświadczenia, nie musisz umieć śpiewać ani tańczyć. Wystarczy, że będziesz z gracją wyglądać „glamour”. Często wystarczy flanelowa koszula i chustka we włosach. Tak jak Marta, która zgodziła się użyczyć swojego wizerunku do promowania konkursu.

Te z Was, które chcą zapowiedzieć swój przyjazd i udział w konkursie, mogą przesłać do nas swoją fotografię w stylu „Pin-Up”. Z otrzymanych zgłoszeń opracujemy specjalną galerię z prezentacją kandydatek.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: magazyn@biznesmotoryzacyjnypolska.pl

Zobacz również:
American Cars Mania w serwisie ModaiJa
http://americancarsmania.pl/
https://www.facebook.com/AmericanCarsMania

marta_krajewska_HDR_-_Kopia

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link