Kolekcja Tezenis jesień/zima 2019/2020

Kolekcja Tezenis jesień/zima 2019/2020

Kolekcja Tezenis Jesień / Zima nasączona jest inspiracjami JUNGLE: odważne printy zwierzęce są teraz prezentowane w nowych, ekscytujących wzorach i kolorach.

Aktualne reinterpretacje klasycznych cętek i wężowych printów to najbardziej trendy elementy kolekcji, odświeżone nowymi barwami i delikatnymi detalami.

TARTAN, KRATA, PASKI, PRĄŻKI, PEPITKA: kobiety odzyskują swoją siłę poprzez męskie sylwetki i tkaniny. Ruch FEMINISTYCZNY powraca w świetle reflektorów, dodając do naszych zimowych ubrań, nowe POP wersje klasycznych męskich ubrań.

Kolekcja SPORT prezentuje kontrasty kolorów i wstawki w odcieniach jasnego i ciemnego różu w miękkiej, wygodnej mikrofibrze DRYSKIN.

Styl sportowy jest mieszany i dopasowywany z luźnymi ubraniami codziennymi, takimi jak maxi bluzy i luźne spodnie.

W pełni świątecznego nastroju SREBRO i ŚWIĄTECZNA CZERWIEŃ stanowią główne kolory sezonu. Każdy produkt wzbogacony jest szlachetnymi materiałami, takimi jak nadrukowany tiul, a także wstawki z brokatu i wstążek, cekiny i inne aplikacje.

Niezwykle popularna Party Selection ożywiona jest błyszczącymi cekinami i brokatowymi tkaninami: niekwestionowane ikony kolekcji Xmas!

Z kolekcji odzieży Tezenis prezentuje „super wygodne”, w 100% cukierkowe piżamy z miękkich, ciepłych tkanin w pastelowych odcieniach.

Ich luźne kształty, ozdobione zabawnymi naszywkami i postaciami, są idealnym wyborem na każde piżama party.

Tak więc piżamy dla całej rodziny zamieniają się w najnowsze must have każdej szafy, dzięki którym staniesz się SOCIAL MEDIA ROCKSTAR.

Natomiast już od 4 wrześnie w sklepach Tezenis w całej Polsce, można będzie zobaczyć wesołą kolekcję limitową powstałą we współpracy z EMOJI.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również