Kolekcja Solidarity Evy Minge na New York Fashion Week

Z prawdziwą przyjemnością spieszymy Was poinformować o kolejnym sukcesie Ewy Minge. Tym razem projektantka zaprezentowała najnowszą kolekcję na wiosnę/lato 2011 podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku.

Pół godziny po pokazie Eva MingeSolidarity” najwięksi blogerzy piszą: „Eva Minge is my New designer to wear”. „My favorites show has been Betsiei Johnson, Marc Jacobs and Eva Minge”. Na nowojorski pokaz projektantki inspirowany ideą Solidarności przyciągnęły tłumy, co jest ewenementem przy pierwszych prezentacjach w Nowym Jorku. Międzynarodowa prasa rozpisuje się od jakiegoś czasu niezwykle pozytywnie o naszej rodaczce.

Eva Minge spowodowała niezwykle jak na tamtejsze warunki zainteresowanie prezentacją kolekcji ”Solidarity”. Wygląda na to, że Eva Minge po raz kolei nie zawiodła, gdyż jeszcze przed finałem pojawiły się gromkie brawa publiczności. Zajęte były wszystkie miejsca siedzące a za nimi pokaźny tłum stojących gości. Z przodu kilkanaście kamer i fotoreporterzy a na widowni co chwilę rozświetlały flesze aparatów fotograficznych i telefonów komórkowych.

Spójna kolekcja utrzymana w kolorze piasku i rudościach zachwycała formą i niezwykłymi dodatkami. Niesamowite okulary, piękne miękkie torby i nowoczesne buty przyciągały wzrok na równi z kolekcją. Wplecione hasła „Solidarity comes fashion” i tradycyjne czerwone logo Solidarności robiły wrażenie i podkreślały inspirację projektantki. Ona sama wręcz zaatakowana przez dziennikarzy chętnie opowiadała o Polsce, która 30 lat temu zaczęła zmieniać swój charakter dzięki Solidarności.

Profesjonaliści ocenili kolekcję jako bardzo nowoczesna a zarazem niezwykle seksowną i piękną. Wygląda na to że Minge podbiła kolejny kontynent. Ilość dziennikarzy i tytuły gazet świadczą o tym, że Polka ma już swoją pozycję. W pokazie wzięli udział [fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][przedstawiciele takich redakcji jak: Forbes, GQ, biblii mody L’Officiel, Los Angeles Times, Madame Figaro, Reuters, Vogue, Glamour, i wielu innych.

Eva Minge kolekcja Ready to Wear SS 2011 – New York Fashion Week

[nggallery id=59][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również