len-damski

Kolekcja lniana marki Medicine

Medicine, na nadchodzące lato ma idealną propozycję – minikolekcję z lnu, materiału idealnego na upalne dni.

Po stronie damskiej znajdziemy zwiewne bluzki, gładkie topy łączone z innymi materiałami oraz luźne spodnie, które idealnie nadają się do komfortowego spędzania lata w mieście, kiedy pracę łączy się z letnim popołudniowym lenistwem. Podstawowa paleta kolekcji została uzupełniona o beż i granat oraz rozjaśniona jeszcze większą ilością bieli i pastelowego różu.

Po stronie męskiej pojawią się zarówno spodnie, szorty, jak i przewiewne longsleevy i t-shirty. Linia utrzymana jest w kolorach surowego lnu, błękitu i granatu. Uzupełniają ją klasyczne polówki i białe t-shirty z nadrukami inspirowanymi współczesną architekturą.

Wszystkie modele mają klasyczne kolory i formy. Ich cechą charakterystyczną jest naturalna tkanina – len, materiał przewiewny i bardzo wygodny. Dzięki temu, że len szlachetnie się mnie, nadaje stylizacjom odrobinę nonszalancji. W kolekcji dominują delikatne letnie kolory: błękit, granat, beż, koral, biel.

Kolekcja t-shirtów, dwunastu modeli damskich i dwunastu modeli męskich, dostępna w salonach stacjonarnych i w sklepie on-line od połowy kwietnia 2015

5

len-damski

len-meski

Podziel się wiadomością:

Polecamy również