Luksus

Kolekcja Kawiorowa – Najwyższy Luksus

Kawior jedzony niegdyś złotymi łyżkami tylko przez rosyjskich carów, po dzień dzisiejszy postrzegany jest jako luksus. Jego działanie, jako afrodyzjaku jest nie do przecenienia. Ze względu na wyjątkowe bogactwo składników odżywczych, zyskał popularność także w kosmetologii. Zawartość kwasów tłuszczowych, związków mineralnych i witamin, a także protein, lipidów i węglowodanów sprawia, że kawior silnie nawilża i skutecznie opóźnia procesy starzenia się skóry.

Naukowcy La Prairie zajmujący się pielęgnacją skóry zrozumieli, że kobieta pragnie luksusu tak bardzo, jak jej skóra pragnie odżywienia, dlatego też stworzyli nową definicję pielęgnacji skóry – Kolekcję Kawiorową zawierającą Ekstrakt Kawiorowy.

Kolekcja Kawiorowa La Prairie została opracowana w 1987 roku, jako pionierski koncept kosmetyczny. Wysoko skoncentrowane naturalne substancje aktywne, o działaniu ochronnym, odżywczym i regenerującym skórę zostały zamknięte w maleńkich „perłach kawiorowych”. Niezrównany Ekstrakt Kawiorowy i unikalne proteiny morskie widocznie poprawiają kondycję skóry dzień po dniu.

ESENCJA KAWIOROWA – LUKSUSOWY RYTUAŁ PIELĘGNACYJNY TWARZY I OKOLIC OCZU:

EXTRAIT OF SKIN CAVIAR FIRMING COMPLEX – natychmiastowy lifting, ujędrnienie i wygładzenie, w postaci beztłuszczowej emulsji – która idealnie sprawdzi się jako baza pod makijaż. Sugerowana cena około: 553 PLN.

ESSENCE OF SKIN CAVIAR EYE COMPLEX – żel pod oczy zapewnia natychmiastowy efekt liftingu i napięcia skóry wokół oczu – redukuje widoczności linii i zmarszczek. Sugerowana cena około: 503 PLN.

Kolekcja Kawiorowa La Prairie VISUEL

Podziel się wiadomością:

Polecamy również