od CHCH

Kolekcja jesień-zima 2019/2020 od CHCH

Mamy przyjemność zaprezentować kolekcję Jesień-Zima 2019/2020 domu mody CH Carolina Herrera.

Bohaterami kolekcji są inicjały domu mody, ukazane w odzieży na każdą okazję z obszernymi sylwetkami i taliowaniem w kształcie falbany.

Dopełnieniem kolekcji, a także doskonałym dodatkiem do strojów są trzy serie torebek: Metropolitan Insignia Clutch, Doma Insignia, a także Initials Insignia.

KOPERTÓWKA METROPOLITAN INSIGNIA Kolekcja wieczorowa Jesień Zima 2019

Dzięki swojemu unikalnemu formatowi i artystycznemu wykończeniu, kopertówka Metropolitan Insignia jest nieodzowną towarzyszką kobiety ubranej przez dom mody Herrera. Jej struktura oprawiona jest w metal, który odzwierciedla bransoletkę Carolina Herrera zaprojektowaną na premierę kolekcji Insignia dla upamiętnienia 35 lat w przemyśle modowym. Prezentując inicjały marki, czyli litery C i H, kopertówka ta staje się zarówno torebką jak i klejnotem, który ma za zadanie uwypuklać jej piękno.

Jej nazwa i inspiracja pochodzi od niezwykłej fasady nowojorskiej Metropolitan Opera House, która gościła wiele z najbardziej wpływowych kobiet świata. Jej projekt jest odwołaniem do widocznych na fasadzie budynku liter C i wspaniałą podstawą kolekcji Jesień Zima 2019.

Falbany, dramatyczne kontrastujące muszki, plisy lub zaskakujące rękawy stanowiące znak rozpoznawczy marki pojawiają się na sukniach, sukienkach koktajlowych i koszulowych jak i uniwersalnych kompletach dwuelementowych.

Zastosowanie tkanin takich jak krepa, tafta, koronki czy brokat opakowane jest w żywe kolory jak żółć mimozy, zieleń szmaragdu, peonia, CH Red, Klein blue czy podstawowa czerń i biel w otoczeniu odświeżających cekinów, piór i lureksu.

Eksplozja koloru i elegancji, która reprezentują kobietę Herrera i jej “Alegría de Vivir”.

DRUGI ROZDZIAŁ 2019 Torebka Initials Insignia

Podstawą kolekcji jest przekształcanie głównych konceptów z uniwersum Herrera we własną interpretację odzieży codziennej marki. Jeans pojawia się w niej w najbardziej luksusowej i eleganckiej formie, wnosi się na wyżyny i łączy koronką, z jednym z kultowych materiałów Domu, w zaskakującej wersji tie-dye.

Jednym z głównych punktów kolekcji jest spersonalizowany i unowocześniony wzór w grochy w splocie skośnym lub żakardzie, prezentowany w formie kolorowego deszczu.

Sylwetki są płynne i luźne, ukazując swobodną elegancję opakowaną w żółć mimozy, kość słoniową, czerń i błękit dżinsu i wzmocnione podkreślającymi talię szarfami lub krawatami.

Torebką idealnie pasującą do tych sylwetek jest Initials Insignia. Pojawia się jako wyraz kobiecości, która sprawia, że jesteśmy jedyne w swoim rodzaju; to dzieło rzemiosła celebrujące osobowość każdej kobiety.

Jedną z cech charakterystycznych Domu jest skupienie na szczegółach, symbolu jakości i perfekcji odzwierciedlonym w czystych liniach i harmonijnych proporcjach torebki. Każda torebka powstaje dzięki poświęceniu ponad 11 godzin rzemieślniczej pracy w Atelier Skóry w Hiszpanii przez ekspertów, którzy nauczyli się tej sztuki od swoich mistrzów. Jest to zadanie wymagające dużej precyzji i udziału ponad 24 osób.

Koncept Insignia ewoluuje wraz z Initials. Rotacja inicjałów Caroliny, C i H, prowadzi do powstania wyróżniającej się metalicznej klamry, która dostępna jest w różnych wykończeniach zawsze przyciągających wzrok i natychmiast stających się centrum uwagi.

Inicjały zwykle tłoczy się na papierze, by go spersonalizować. Kiedy mówimy o Initials Insignia, wybór ten jest z definicji personalny, bez pozostawiania jakiegokolwiek śladu.

2019 ROZDZIAŁ TRZECI. Torebka Doma Insignia

Bohaterami kolekcji są inicjały domu mody, ukazane w odzieży na każdą okazję z obszernymi sylwetkami i taliowaniem w kształcie falbany. Ciepłej, jednak lekkiej.

CH Red to często spotykany wątek w odzieży Confetti z wzorzystej krepy i nylonu, ukazującej zrelaksowane podejście do kultowego wzoru w grochy z inicjałami domu mody Carolina w różnych kolorach.

Beżowo-czarne odcienie naszego wzoru CH Swing, zaprezentowane w najlżejszej wełnie lub tkaninach dwustronnych wskazują na wieloletnie doświadczenie domu mody.

Swobodny styl torebki Doma Insignia należy do oddzieży prezentowanej w rozdziale trzecim.

Jej atletyczna natura inspirowana jest estetyką sportu jeździeckiego i odzwierciedlona w detalach takich jak szycie czy ekskluzywne skóry naszego Domu Mody, charakteryzujące się miękkością i elastycznością. Jej nieskazitelna budowa wewnątrz jak i na zewnątrz ukazuje umiejętności nabyte przez naszych rzemieślników na przestrzeni wielu lat.

Stanowiąc część Kolekcji Insignia, inicjały Karoliny, czyli C i H, umiejscowione są na klapce torebki i stanowią subtelne Sello, naszą pieczęć obramowaną kontrastującym szyciem.

Dzięki dyscyplinie, równowadze i elegancji, torebka Doma Insignia staje się wygrywającym rumakiem, faworytem każdego wyścigu.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również