na Boże Narodzenie

Kolekcja GAP na Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, zabawy i świętowania. To także jeden z tych momentów w roku, kiedy spotykamy bliskich i znajomych, których często widzimy okazjonalnie. Przy jednym stole spotykają się więc ludzie nie tylko w różnym wieku, ale i oosobowościach, dlatego zakup odpowiednich prezentów może być nie lada wyzwaniem.

Z pomocą przychodzi marka GAP – od lat znana z klasycznych i prostych ubrań, które trafiają w gust zarówno miłośników minimalizmu jak i wielbicieli nieprzeciętnego looku.

W tym świątecznym sezonie do wspólnego świętowania z marką GAP zaprasza rodzina składająca się z niezwykłych indywidualności. Mamy więc modelkę Vikę Kuropyatniko, aktora Werner Schreye, czy siostry Richards.

Równie ciekawa co postacie z kampanii GAP jest kolekcja, w której dominują klasyczne fasony i swetrów, bluzek i koszul i kultowych jeansów, ale w niezwykle bogatej kolorystyce. Od alpejskich wzorów po klasyczne tęczowe paski, które świetnie wpisują się w radosny czas świąt. I najważniejsze – ma być wygodnie i funkcjonalnie po to, by niezależnie od wieku czy stylu, każdy mógł znaleźć coś dla siebie pod choinką od GAP.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również