Buon Appetito

Kolejna odsłona ponętnej kolekcji Sabriny Pilewicz – Buon Appetito

L’appetito vien mangiando*

Czyli kolejna odsłona ponętnej kolekcji Sabriny Pilewicz – Buon Appetito.

Projektantka Sabrina Pilewicz od samego początku stawia na kolory oraz faktury torebek, które podkreślają nie tylko osobowość każdej kobiety, ale także jej styl. W myśl cytatu „L’appetito vien mangiando” Sabrina wzbogaciła kolekcję Buon Appetito o 3  nowe odcienie: ciemna-butelkową zieleń; wyrafinowany granat oraz gorzką czekoladę.

W ostatniej sesji zdjęciowej kolekcja Buon Apetito została zaprezentowana w połączeniu z outfitami o prostych krojach i stonowanych kolorach. W stylizacjach dominują biele, beże oraz zgaszone brązy – klasyka w czystej postaci uwielbiana przez Włoszki, które zapoczątkowały łączenie elegancji i minimalizmu, podkreślając tym samym swoją niezależność i charakter. Ciemne i nietuzinkowe kolory torebek pozwalają przełamać utrzymane w bieli i beżach stylizacje. Faktura torebek dodaje charakterystycznego, nowoczesnego stylu gładkim outfitom.

Modele ENNA #urbanbag i FICO #racybag to idealne opcje na co dzień, wygodne i eleganckie. Łączą w sobie design i funkcjonalność, którą kobiety cenią najbardziej #daily.

LIPARI #coolerbag to nowoczesny skórzany kubełek – kusi fakturą i formą. Idealnie pasuje tutaj określenie „rasowy” – drugiej takiej torby próżno szukać.

Model MENFI #properbelt, czyli pasek z dwoma pocketami w pionie i poziomie z łatwością pomieści drobne przedmioty, ale i AirPodsy.

Dla minimalistek, chcących podkreślając stylizację niezobowiązującym dodatkiem idealny będzie skórzany duet dwóch pomarańczy – LENTINI #oranges. Ta mini wersja torebki sprawdzi się nie tylko na wieczorne wyjścia, ale także jako uzupełnienie do innej, większej. Nosimy ją w formie naszyjnika lub jako gadżet, który dzięki dwóm długościom łańcuszka ozdobi nie tylko torebkę ale także będzie nieodłącznym elementem outfitu!

Smakuj życie we własnym stylu z torebkami Sabriny Pilewicz.

SMACZNEGO!

(* z wł. Apetyt rośnie w miarę jedzenia)

Podziel się wiadomością:

Polecamy również