Klaudia Halejcio2 Klaudia Halejcio Moim zdaniem 8230

Klaudia Halejcio: Moim zdaniem…

Na wielką galę wybrałabym kreację…
zaprojektowaną tylko dla mnie. Taką sukienkę miałam podczas premiery filmu ,,Last Minute”. Była piękna i jedyna na świecie, czułam się w niej wyjątkowo.

Na co dzień noszę…
dżinsy, koszulki,marynarki, sukienki i trampki. Przebieram się kilka razy dziennie – na uczelnię, na plan filmowy, na spotkania z przyjaciółmi czy na kolację z kimś interesującym.

Słucham, czytam, oglądam...
Słucham mądrych ludzi. Czytam – obecnie – głównie podręczniki z psychologii i seksuologii. Oglądam z zamiłowaniem filmy Woody Allena.

Nie znoszę…
ściemy, olewania, marudzenia i mówienia, że się nie uda.

Uwielbiam…
dobrą kuchnię i ludzi mających pasje.

Mężczyzna…
jest przyjacielem, czasami kimś więcej.

Moje hasło na dziś lub na całe życie…
Naucz się zasad gry, aby grać lepiej niż inni.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

foto: topstars.pl
foto: topstars.pl

Klaudia Halejcio – polska aktorka telewizyjna i filmowa. Studentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku psychologia społeczna. Gra od czwartego roku życia. W latach 2000–2005 brała udział w przedstawieniu Uroczystość w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Znana głównie z seriali Złotopolscy, Pierwsza miłość i Rezydencja. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie Popiełuszko. Wolność jest w nas.[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Zobacz wideo:

Czytaj również:

Copy link