Żyj prawdziwie ze Skalską
Książki

Żyj prawdziwie ze Skalską – o książce oraz nagranie ze spotkania z Autorką!

6 sierpnia 2019 r. w Empiku w warszawskiej Arkadii Justyna Dżbik-Kluge rozmawiała z Dagmarą Skalską o jej najnowszej książce – „Żyj prawdziwie ze Skalską”.

Żyj prawdziwie, czyli jak?

Naturalnie, bez wymuszania czegokolwiek na sobie, na innych i na świecie.

W życiu osobistym i zawodowym nieustannie jesteśmy poddawani ocenie mniej lub bardziej życzliwej publiczności. W naszych głowach podświadomie wciąż tlą się wątpliwości: „Co pomyślą o mnie inni?”, „Jak wypadnę?”, „Czy to właściwe?”, „Co powinnam zrobić?”. Im dłużej żyjemy, tym częściej się przekonujemy, że nie sposób spełnić oczekiwań otoczenia.

Życie na własny rachunek wymaga odwagi i siły charakteru.

Nie wiesz, jak to zrobić? Skorzystaj z rad Dagmary Skalskiej!

Dagmara Skalska ─ pisarka, blogerka, inspiratorka. W swoich książkach łączy myśl Wschodu z myślą Zachodu. Pisze o rozwoju na poziomie cielesnym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Jest uczennicą chińskiego mistrza Shaolin i buddyjskiego lamy. Prowadzi czytelników przez proces uzdrowienia mentalnego, emocjonalnego, cielesnego. Założycielka Projektu Egoistka, wspierającego kobiety w budowaniu wewnętrznej mocy, miłości własnej i autentyczności. Na blogu projektegoistka.pl inspiruje do pokochania siebie, mówiąc: „Miłość do siebie to miłość na całe życie!”

Całe spotkanie zostało zarejestrowane i teraz można zobaczyć je na stronie:

https://www.facebook.com/175323079770290/videos/1889710977840972/

Polecamy również: