Główna » „Złodziejki czasu” – najnowsza powieść Hanny Cygler wkrótce w księgarniach!

„Złodziejki czasu” – najnowsza powieść Hanny Cygler wkrótce w księgarniach!

Złodziejki czasu Hanna Cygler

17 lutego trafi do księgarń najnowsza książka Hanny Cygler zatytułowana Złodziejki czasu. To doskonała powieść, która rozbawi i wzruszy do łez.

Cztery pisarki i jedna tajemnica!

Lata 2013–2014. Siedlce, Warszawa, Gdańsk.

Zabawna powieść o czterech pisarkach, które poznają się na gali festiwalu literatury kobiecej. Są w różnym wieku, ale łączy je pasja pisania. Miłość i zdrada, problemy małżeńskie, skrywana przez lata tajemnica –  wszystko, co przeżywają razem i osobno, jest doskonałą inspiracją dla ich twórczych umysłów. Czy połączenie horroru, romansu i kryminału to nie jest mieszanka zbyt wybuchowa?

Hanna Cygler – z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności – czytelników i swojej – pisze powieści (nie tylko dla kobiet). Dom Wydawniczy REBIS opublikował następujące książki tej autorki: Odmiana przez przypadki, Dobre geny, Bratnie dusze, Tryb warunkowy, Deklinacja męska/żeńska, Przyszły niedokonany, W cudzym domu, Kolor bursztynu oraz Grecka mozaika.

Strona autorki: www.hannacygler.pl

„Chciałbym znaleźć się w następnej części Złodziejek. Zawsze pociągało mnie ryzyko” – Vincent V. Severski

„Niby to ja jestem „kryminalistką”, więc jak wytłumaczyć, że Hanna Cygler w swoich książkach zabija częściej niż ja? Chyba sama muszę pójść w tę miłość” – Joanna Jodełka

Pobierz przedpremierowo fragment powieści! (format *.pdf) – Złodziejki czasu_frg

Złodziejki czasu Hanna Cygler

Podziel się: