Główna » „Zaufaj jej” – thriller psychologiczny

„Zaufaj jej” – thriller psychologiczny

  • Książki

Jak długo można żyć w kłamstwie?

Do czego można się posunąć,aby skrywane przed światem tajemnice nie wyszły na jaw?

Do czego jest zdolny człowiek działający pod wpływem skrajnych emocji?

Czy można bezgranicznie zaufać obcej osobie? Wreszcie: Jak żyć z poczuciem winy?

Niezwykle wciągający thriller psychologiczny, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Doskonała lektura na długie jesienne wieczory. Dostarcza świetnej rozrywki, ale też pozwala się zidentyfikować z bohaterami, dzięki bardzo dobrze skonstruowanym charakterom.

Wszyscy myślą, że jest niewinna.

Ale ty wiesz lepiej.

Trzymająca w napięciu, pełna zwrotów akcji opowieść o kłamstwach, obsesji i zemście. Do ostatniej strony nie będziesz wiedzieć, komu wierzyć.

Charlotte uwielbia sprawiać ludziom przyjemność i zawsze chce dla wszystkich jak najlepiej. Kiedy któregoś wieczoru znajduje na ulicy nieprzytomnego mężczyznę, bez chwili wahania spieszy mu z pomocą. Wkrótce poznaje jego kochającą rodzinę i zauważa, że jest im potrzebna. Rodzice Luke’a przyjmują ją z otwartymi ramionami, podczas gdy jego siostra – wprost przeciwnie. Rebecca wyraźnie nie przepada za Charlotte i nie ma do niej za grosz zaufania.

Im więcej czasu Charlotte spędza w towarzystwie Rebekki, tym bardziej utwierdza się w przekonaniu, że siostra Luke’a coś ukrywa, a jeśli chce ochronić ich rodzinę – i siebie – musi zrobić wszystko, by poznać prawdę.

Jessica Vallance jest autorką siedmiu powieści. Wychowała się w Bournemouth, a studiowała w Brighton. Mieszka w Sussex z partnerem i psem.

Podziel się: