Główna » Nowości w naszym serwisie! Wyszukiwarka książek oraz Księgarnia psychologiczna!

Nowości w naszym serwisie! Wyszukiwarka książek oraz Księgarnia psychologiczna!

Mamy dziś dla Was dwie spore nowości w naszym serwisie. Mamy nadzieję, że spodobają się Wam, a przede wszystkim – będą pomocne w codziennym życiu mola książkowego.

Pierwsza z nich to Wyszukiwarka książek. Dostępna jest w prawym pasku bocznym, zarówno z poziomu strony głównej, jak i podstron z artykułami.

Przypominamy, że w pasku bocznym znajdziecie również Bestsellery Dnia i Bestsellery Tygodnia z wybranych księgarni, a także Książki Polecane przez współpracujące z nami księgarnie.

wyszukiwarka książek

Kolejna nowość to… Księgarnia Psychologiczna! Dostępna bezpośrednio w naszym serwisie – link do niej znajdziecie w menu u góry strony, a także w pasku bocznym z prawej strony.

Dlaczego akurat taka tematyka? Przyznajemy, mieliśmy do wyboru kilka możliwości, ale po redakcyjnej burzy mózgów uznaliśmy, że w dzisiejszych, szalonych czasach, każdemu chyba przyda się odrobina wiedzy na temat psychologii, kilka rzetelnych poradników czy lektury dotyczącej rozwoju osobistego. A takie pozycje, zarówno nowości, jak i bestsellery tu właśnie znajdziecie.

Mamy nadzieję, że spodobają Wam się nowe funkcjonalności serwisu i będziecie z nich z przyjemnością korzystać.

 

Podziel się: