Główna » Wstrząsająca historia Polki pracującej w najsłynniejszych arabskich liniach lotniczych!

Wstrząsająca historia Polki pracującej w najsłynniejszych arabskich liniach lotniczych!

„…w krajach takich jak Emiraty kobiety pudrują siniaki za pomocą kart kredytowych swoich mężów, a okazjonalnego szturchańca traktują jak cenę tego luksusu.”

Marcin Margielewski, autor bestsellera „Jak podrywają szejkowie”, powraca z nową, elektryzującą opowieścią.

Oparta na autentycznych wydarzeniach książka przedstawia historie Polki, która pada ofiarą psychopatycznego, arabskiego kochanka.

Przemoc, szantaż, manipulacja, honorowe morderstwa. Tuszowanie przestępstw dzięki posiadanemu majątkowi i pozycji. Przedmiotowe traktowanie kobiet i pracowników innej narodowości. Wydarzenia, które wstrząsnęły światem zachodnim, a o których nikt nie mówi się głośno w świecie arabskim.

To wszystko znajdą Państwo w najnowszej książce „Była arabską stewardesą” M. Margielewskiego

W sprzedaży już od 17 września!

Nowa książka autora bestselleru „Jak podrywają szejkowie”.

Wstrząsająca historia Polki pracującej w najsłynniejszych arabskich liniach lotniczych.

O podobnych koszmarach nikt nie mówi. Ona zdecydowała się przerwać milczenie. Praca stewardesy w luksusowych arabskich liniach lotniczych miała być spełnieniem marzeń – okazała się największym horrorem w jej życiu.

Anna podróżuje po świecie, świetnie zarabia, a do tego na pokładzie samolotu spotyka mężczyznę swych snów.

Przystojny, szarmancki i niebywale bogaty Arab wydaje się księciem z bajki, ale z czasem ujawnia prawdziwe oblicze. Dziewczyna wpada w pułapkę. Seria tajemniczych samobójstw, sekrety z przeszłości i honorowe zemsty rządzą światem mężczyzn, dla których kobiety są tylko narzędziem do zaspokajania wyuzdanych żądz.

Jak wygląda praca w jednych z najbogatszych linii lotniczych na świecie? Do czego jest zdolny zakochany Arab? I czy można uciec z piekła?

Marcin Margielewski – karierę zaczynał jako dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny, pracując dla mediów takich jak „Maxim”, „CKM”, „Super Express”, „Gazeta.pl”, „TVP” czy „Polsat Café”. Przez dziesięć lat podróżował, mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii, Dubaju, Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Był dyrektorem kreatywnym kilku światowych marek. Jego debiut „Jak podrywają szejkowie” na długie tygodnie podbił listy bestsellerów.

Marcin Margielewski
Była arabską stewardesą
Kategoria: Literatura polska
Cena detaliczna: 36,00 zł
Format: 140 mm x 205 mm
Liczba stron: 344
Oprawa miękka
W sprzedaży od: 17-09-2019

Podziel się: