Główna » Toon Tellegen przyjeżdza do Warszawy!

Toon Tellegen przyjeżdza do Warszawy!

Miło nam poinformować, że na majowe Warszawskie Targi Książki przyjeżdża wybitny niderlandzki pisarz Toon Tellegen, autor książki “Nie każdy umiał się przewrócić”!

Na targach ukaże się kolejny tom jego autorstwa – “Urodziny prawie wszystkich”! Z tej okazji przewidujemy spotkania autorskie, deszcze autografów i urodzinowe śpiewy!
Poniżej znajdą Państwo program spotkań na Stadionie Narodowym, a także zdjęcie i okładki obydwu książek. Zdjęcie autora wykonał Chris van Houts.
23 maja, piątek
10:00–11:00 sala PARYŻ C: „Skąd żółw wiedział, że jest żółwiem, czyli ważne pytania w książkach (nie tylko) dla dzieci” Spotkanie Toona Tellegena, autora książki Nie każdy umiał się przewrócić, z bibliotekarzami i nauczycielami.
11:00–12:00 sala PARYŻ C „O słoniu, któremu odwiało trąbę, i koniku polnym, który przeskoczył wszechświat – rozmowy pisarza z dziećmi o ważnych sprawach” Spotkanie czytelników (grupy szkolne) z Toonem Tellegenem, autorem książki Nie każdy umiał się przewrócić.
12:30–13:00 Toon Tellegen podpisuje książki na stoisku Wydawnictwa Dwie Siostry (101/C3).
24 maja, sobota
12:00–13:00 sala dla dzieci, galeria, poziom –1 „Czy przewidziane są śpiewy? Z wizytą u Toona Tellegena” Spotkanie czytelników z autorem książki Nie każdy umiał się przewrócić. W spotkaniu wezmą również udział tłumaczka książki Jadwiga Jędryas i ilustratorka Ewa Stiasny.
13:30–14:00  Toon Tellegen podpisuje książki na stoisku Wydawnictwa Dwie Siostry (101/C3).
Podziel się: