Główna » Tea time z Królową w Empiku na Nowym Świecie!

Tea time z Królową w Empiku na Nowym Świecie!

Elżbieta II. O czym nie mówi królowa?

Zapraszamy gorąco na Tea time z Królową w Empiku na Nowym Świecie! Z okazji 90. urodzin Elżbiety II, możecie dowiedzieć się – o czym nie mówi Wam królowa.

Przyjęcie z okazji 90. urodzin królowej Elżbiety II odbędzie się 21 kwietnia o godz. 18.00 w salonie Empiku przy ul. Nowy Świat 15/17 w Warszawie. Przyjęcie urodzinowe połączone będzie ze spotkaniem autorskim z Markiem Rybarczykiem, autorem najnowszej biografii królowej pod tytułem Elżbieta II. O czym nie mówi królowa?.

Zapraszamy do wysłuchania i aktywnego uczestnictwa w rozmowie Ewy Wojciechowskiej, dziennikarki zajmującej się tematyką show-biznesu oraz miłośniczki rodziny królewskiej, z autorem książki – dziennikarzem, korespondentem, podróżnikiem, ekspertem w dziedzinie kultury i historii Wielkiej Brytanii, a także znawcą życia Windsorów.

Świętowanie i pasjonujące rozmowy o tym, o czym nie mówi nam królowa, umili uczestnikom degustacja różnych rodzajów herbat i słodyczy uwielbianych przez Windsorów – w tym czekoladek z miętowym nadzieniem, za którymi przepada Elżbieta II. Oprócz tego przewidujemy również konkurs z nagrodami.

WSTĘP WOLNY.

Zobacz również: o książce Elżbieta II. O czym nie mówi królowa? w naszym serwisie

Elżbieta II. O czym nie mówi królowa?

Podziel się: