Główna » Tę książkę powinien przeczytać każdy młody człowiek, który czuje się samotny

Tę książkę powinien przeczytać każdy młody człowiek, który czuje się samotny

4 czerwca ukaże się najnowsza książka Gayle Forman pt. „Nie wiem gdzie jestem”.  To powieść, którą powinien przeczytać każdy młody człowiek i każdy rodzic!  To książka, która daje nadzieję, pokazując, że z problemami nigdy nie jesteśmy sami! Że wystarczy otworzyć się na drugiego człowieka, a życie przyniesie nam wiele nadziei i możliwośći!

Nowa powieść autorki bestsellerów „Wróć, jeśli pamiętasz”, „Ten jeden dzień”, „Zostaw mnie”.

Los splata drogi trojga obcych sobie ludzi.

Freya jest młodziutką wokalistką, stojącą na progu sławy. Straciła głos podczas nagrywania swojej debiutanckiej płyty. Harun zamierza zerwać więzi z bliskimi, żeby pozostać wiernym sobie. Nathaniel przyleciał do Nowego Jorku z jednym małym plecakiem i desperackim planem. Nie ma nic do stracenia.

Łączy ich strata.

Nadzieja.

Tęsknota.

I miłość.

Zanim dzień dobiegnie końca, ich głęboko skrywane tajemnice wyjdą na jaw, a oni przekonają się, że najlepszym lekarstwem na każdą stratę i tęsknotę jest drugi człowiek.

„Nie wiem, gdzie jestem” opowiada o ludziach, którzy zaufali miłości i dzięki niej odkryli swoją drogę. Niezrównana Gayle Forman ofiaruje swoim czytelnikom emocjonalne katharsis.

Chwyta za serce (…) Dla czytelników gotowych na serię wstrząsów emocjonalnych.

„Hypable”

Przepięknie napisana opowieść miłosna, trafi do serca każdego młodego człowieka, który stanął twarzą w twarz ze strachem i starcie przetrwał.

Jacqueline Woodson, autorka powieści „Kryształowy księżyc”

Gayle Forman to wielokrotnie nagradzana autorka powieści dla młodzieży. Za „Jeśli zostanę” otrzymała dwie nagrody: 2009 NAIBA Book of the Year Award oraz 2010 Indie Choice Honor Award. Forman zajmuje się również dziennikarstwem, a jej teksty pojawiają się między innymi w „Seventeen”, „Cosmopolitan” oraz „Elle”. Mieszka w nowojorskim Brooklynie wraz z mężem i dwiema córkami.

Gayle Forman Nie wiem, gdzie jestem
Kategoria: Literatura światowa
Tytuł oryginału: I Have Lost My Way
Tłumaczenie: Michał Juszkiewicz
Cena detaliczna: 38,00 zł
Format: 125 mm x 195 mm
Liczba stron: 336
Oprawa miękka
W sprzedaży od: 04-06-2019

Podziel się: