Główna » Tatuaż, dżungla, sierociniec, szaman… „Siedem razy świat” – nowa książka światoholików Aleksandry i Jacka Pawlickich

Tatuaż, dżungla, sierociniec, szaman… „Siedem razy świat” – nowa książka światoholików Aleksandry i Jacka Pawlickich

model_siedemrazyswiat_maly
Miło na zapowiedzieć, że już 15 kwietnia nakładem Wydawnictwa Agora ukaże się nowa książka „światoholików” czyli Aleksandry i Jacka Pawlickich zatytułowana „Siedem razy świat”.

W Nowej Zelandii zrobili sobie maoryskie tatuaże. W Japonii wpadli na aukcję tuńczyka. W Ugandzie szukali w dżungli goryli. W Kostaryce odwiedzili szamana. Na Hawajach pływali okrętem podwodnym. Dziennikarze Aleksandra i Jacek Pawliccy są „światoholikami” – od lat każdy urlop wykorzystują na to, żeby odkrywać razem świat. 
„Siedem razy świat” to pasjonujące reporterskie opowieści o ich podróżach, ukazujące świat w siedmiu niezwykłych odsłonach: tatuaż, dżungla, sierociniec, plaża, ryby, szaman i przemiana. 
 
Zapraszamy również na spotkanie autorskie z Aleksandrą i Jackiem Pawlickimi 14 maja (czwartek) o godz. 19.00 do Klubokawiarni Podróżniczej „Południk Zero” przy ul. Wilczej 25 w Warszawie. W programie pokaz slajdów. Rozmowę poprowadzi Dariusz Fedor.
model_siedemrazyswiat_maly
Podziel się: